Одеса

Сторінка 6: Психологи в Одесі

Лікар Психолог, Психотерапевт Бандура Лариса Григорівна на Doc.ua
Лариса Григорівна - гештальт-терапевт, займається індивідуальним консультуванням, сімейною терапією, веде групи, веде блог на Youtube-каналі. Проводить динамічну психотерапію, спрямовану на глибинні і стійкі зміни характеру, працює з довербальними і дитячими травмами, зі складнощами у встановленні близьких тривалих відносини, з залежностями (не хімічним характеру), співзалежностями і контрзалежностями, особистісними труднощами в дорослому віці (депресії, фобії, тривожність, складності в сексуальному житті, питання самоідентифікації, реа
Лікар Психолог Заєць Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Людмила Анатоліївна є викладачем психології, тілесно-орієнтованим терапевтом. Спеціалізується на лікуванні розладів психосоматичної природи у дорослих, підлітків, дітей. Проводить діагностування, комплексну терапію, а також сімейне консультування.
Лікар Психолог, Психотерапевт Верезумський Олексій Дмитрович на Doc.ua
Олексій Дмитрович є досвідченим психологом і психотерапевтом. Він надає послуги з психологічного консультування, психотерапії, бізнес консультування. В роботі доктор Верезумский використовує гештальт-терапію, НЛП, системну сімейну психотерапію, Еріксонівський гіпноз.
Приватний кабінет психолога Верезумського А. Д.
вул. Спиридонівська, 21на карті
Приморський
4.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Чернега Віталій Васильович на Doc.ua
Досвід роботи в медицині - понад 25 років, в психології - близько 15 років. Більше 3-х років є керівником 12-крокових груп по зціленню від залежностей в програмі сімейної служби СПД. Є автором і ведучим семінарів - тренінгів з сімейної психології з 2009 року.
Приватний кабінет Чернеги В. В. у Школі гармонії
Индивидуальный приём – от 300 грн. Семейный – от 400 грн.
вул. Пушкінська, 37на карті
Приморський
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31рік досвіду
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
Французький бульвар, 12/1на карті
Пересипський
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, Психолог Левина Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна спеціалізується на лікування гострих та хронічних захворювань внутрішніх органів, хронічних нейровірусних інфекцій, поєднаної нейровірусної інфекції (TORCH уражень нервової системи), аутоімунних захворювань – васкулітів, ендартеріїтів, артритів. Також лікар лікує ковідні інфекції, цукровий діабет другого типу, та його ускладнення, гіпертонічну хворобу, неалкогольні гепатози, жирові гепатози, аутоімунні та запальні ураження щитовидної залози. Людмила Миколаївна спеціалізується на веденні пацієнтів з РАС (розлад аутистичного спектру), лікуванні ПТСР (посттравматичного розладу).
Лікар Психолог Білоус Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар здійснює прийом пацієнтів із соматичними проблемами, шкідливими звичками, хронічним стресом, депресією.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 chevron_right