Одеса

Сторінка 4: Дерматовенерологи в Одесі

Лікар Пластичний хірург, Дерматовенеролог Цепколенко Володимир Олександрович на Doc.ua
Володимир Цепколенко заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Є керівником першої в Україні приватною клінікою пластичної та естетичної хірургії VIRTUS.
Повторна консультація 300 грн
Лікар Дерматовенеролог Іванов Дмитро Альбертович на Doc.ua
Дмитро Альбертович лікар дерматовенеролог вищої категорії. Спеціалізується на апаратній корекції фігури (ультразвукова кавітація, ударно-хвильова терапія, LPG-масаж, вакуумно-роликовий масаж, ультратонотерапія), на традиційних мануальних і косметичних методах корекції фігури. Проводить антицелюлітний масаж і догляд за тілом, ін'єкційні методи корекції фігури (мезотерапія), ферментну мезотерапию, регенеративні технології корекції целюліту (PRP, AMK), лазерні та ін'єкційні методи корекції рубців і розтяжок. Консультує по дієтичним програмам корекції фігури.
Повторна консультація 350 грн
Лікар Дерматовенеролог Павленко Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою, лікуванням і методами профілактики грибкових захворювань шкіри, апаратним лікуванням оніхомікозів, лікуванням врослих нігтів. Володіє навичками роботи фототерапевтичним обладнанням, пілінгами.
Повторна консультація 350 грн
Приморський
Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Зацерклянний Олександр Мелентійович на Doc.ua
Олександр Мелентьевич консультує як лікар дерматовенеролог і дерматоонколог. Проводить ультразвукову діагностику шкіри, цифрову дерматоскопію. Володіє практичними навичками роботи на сучасних лазерних, ультразвукових і радіохвильових системах, застосовуваних в дерматології.
Віртус на Буніна
Консультативний висновок лікаря дерматоонколога (протягом доби) 1200 грн; Консультативний висновок лікаря дерматоонколога (експрес) 1600 грн;
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог Єровєєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Володіє всім арсеналом методик сучасної косметології: ін'єкційної контурної пластикою обличчя, апаратної косметології, масажами обличчя, мезотерапією, методами серединного і глибокого пілінгів шкіри обличчя.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Бзіта Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій шкірних покривів, захворювань волосся і шкіри волосистої частини голови. Володіє техніками апаратної косметології, beauty-процедур для обличчя і тіла.
Лікар Дерматовенеролог Маслова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. У своїй роботі лікар керується принципами доказової медицини і затвердженими протоколами лікування шкірних захворювань. Член Асоціації дерматовенерологів України.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right