Одеса

Сторінка 4: Дерматовенерологи в Одесі

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Єровєєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Володіє всім арсеналом методик сучасної косметології: ін'єкційної контурної пластикою обличчя, апаратної косметології, масажами обличчя, мезотерапією, методами серединного і глибокого пілінгів шкіри обличчя.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Бзіта Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування патологій шкірних покривів, захворювань волосся і шкіри волосистої частини голови. Володіє техніками апаратної косметології, beauty-процедур для обличчя і тіла.
Лікар Дерматовенеролог Карпенко Катерина Сергіївна на Doc.ua
Володіє всіма техніками апаратної косметології, а також навичками роботи з фототерапевтичним обладнанням, дерматологічними лазерами, дерматоскопією і виконання пілінгів, масажними техніками іспанської школи. Займається лікуванням псоріазу та інших хронічних дерматозів (вітіліго, себорейний, атопічний дерматит, червоний плоский лишай і т.д.)
Лікар Терапевт, Дерматовенеролог Рудовська Анжела Василівна на Doc.ua
Анжела Василівна займається діагностуванням, терапією венеричних і шкірних захворювань. Спеціалізується на комплексному лікуванні хронічних, грибкових, бактеріальних уражень шкірного покриву. Проводить лікування хвороб, що передаються статевим шляхом.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Осташевська Ірина Миколаївна на Doc.ua
Ірина Миколаївна кваліфікований лікар дерматовенеролог, косметолог. Володіє повним арсеналом професійних навичок лікаря дерматокосметолога. Учасник і призер численних професійних форумів по косметології.
Лікар Дерматовенеролог Цепколенко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна завідуюча відділенням регенеративних, лазерних і фото технологій. Лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Спеціаліст по лазерним технологіям.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Дмитрова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна лікар денрматовенеролог вищої категорії, косметолог і фахівець з лазерних технологій. Володіє повним арсеналом професійних навичок лікаря дерматокосметолога. Технікою лазерного видалення волосся, лазерною терапією в комплексному лікуванні вугрової хвороби. Проводить лазерне омолодження, лікування пігментації, видалення татуювань.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Толстоног Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Світлана Валеріївна — дерматовенеролог, трихолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, волосся, нігтів. Виявляє причини випадіння волосся і розробляє схему лікування даної патології