Одеса
«Neuro-CardioLab»

«Neuro-CardioLab»

add_box Кардіологія Неврологія Масаж Терапія УЗ-діагностика Фізіотерапія ... ще
Медичний центр спеціалізується на нейрофізіологічній діагностиці, використовуючи найсучасніші методи діагностики захворювань нервової системи. У центрі проводиться вивчення судин людського організму методом дуплексного сканування на апаратурі преміум класу.
add_box Кардіологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Фонтанська дорога, 58на карті
Приморський
add_box Масаж Неврологія Терапія УЗ-діагностика Фізіотерапія Функціональна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 17:00
вул. Академіка Воробйова, 5 Гна карті
Пересипський

Neuro-CardioLab — це інноваційний та комплексний підхід до лікування!

Основне завдання центру: швидко і якісно надати необхідні послуги, без черг, довгих зборів аналізів і інших складнощів.

Переваги медичного центру

• Якісний сервіс
  • Високоекспертне обладнання
  • Економія часу, так як всі обстеження можна пройти в одному кабінеті
  • Сучасні методики лікування
  • Лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 10 років

В основу роботи центру Neuro-CardioLab закладені найсучасніші, прогресивні і передові технології в діагностиці та лікуванні захворювань. Лікарі клініки не тільки з досить великим досвідом, а фахівці, які продовжують навчатися провідним, інноваційним методикам, щоб пацієнти отримували найякісніше лікування.

Олексій 22 Червень 2024
Чиста клініка, зауважень не було, дуже сподобалася
Ніколь 18 Червень 2024
Все було чудово, на досить високому рівні. У клініці дуже всі ввічливі, обслуговування прекрасне. Часто користуємося медичними послугами саме цієї клініки.
Кирило 28 Травень 2024
Клініка сподобалася, все було досить зручно та приємно.
Віолетта 23 Травень 2024
Очень хорошая клиника, удобное месторасположение
Тетяна 18 Травень 2024
Сподобалася клініка, пройшов візит у цю клініку прекрасно.