Одеса

Сторінка 3: Дерматовенерологи в Одесі

Лікар Дерматовенеролог Гордейкін Максим Ігорович на Doc.ua
Дерматовенеролог, учасник багатьох європейських і українських конгресів і конференцій, які зачіпають проблематику дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань в тому числі бульозних дерматозів, дифузних захворювань сполучної тканини і грибоподібної мікозу. Дерматоскопія новоутворень шкіри. Діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Алшаріф Айхам на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, косметолог, володіє великим досвідом роботи в області дерматовенерології і естетичної медицини, лікує венеричні, шкірні захворювання, фахівець в проведенні лазерної епіляції і методик, спрямованих на корекцію фігури.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Алхова Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Косметолог-естетист і дерматовенеролог вищої категорії займається діагностикою та лікуванням венеричних і шкірних захворювань, володіє навичками лікарської косметології
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Андрущенко Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна займається виявленням і комплексною терапією венеричних інфекцій і їх шкірних проявів, бактеріальною інфекцією шкіри, захворювань нігтів і волосся грибкового і іншого походження, дерматитів різного генезу.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Ковилкіна Наталія Павлівна на Doc.ua
Наталя Павлівна косметолог, лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Завідуюча відділенням косметології Інституту VIRTUS. Спеціалізується на проведенні анти-ейдж терапії. Проводить діагностику і лікування запальних захворювань шкіри.
Лікар Пластичний хірург, Дерматовенеролог Цепколенко Володимир Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Володимир Цепколенко заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Є керівником першої в Україні приватною клінікою пластичної та естетичної хірургії VIRTUS.
Лікар Дерматовенеролог Іванов Дмитро Альбертович на Doc.ua
Дмитро Альбертович лікар дерматовенеролог вищої категорії. Спеціалізується на апаратній корекції фігури (ультразвукова кавітація, ударно-хвильова терапія, LPG-масаж, вакуумно-роликовий масаж, ультратонотерапія), на традиційних мануальних і косметичних методах корекції фігури. Проводить антицелюлітний масаж і догляд за тілом, ін'єкційні методи корекції фігури (мезотерапія), ферментну мезотерапию, регенеративні технології корекції целюліту (PRP, AMK), лазерні та ін'єкційні методи корекції рубців і розтяжок. Консультує по дієтичним програмам корекції фігури.
Лікар Дерматовенеролог Павленко Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Тетяна Леонідівна лікар-дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою, лікуванням і методами профілактики грибкових захворювань шкіри, апаратним лікуванням оніхомікозів, лікуванням врослих нігтів. Володіє навичками роботи фототерапевтичним обладнанням, пілінгами.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог Зацерклянний Олександр Мелентійович на Doc.ua
Олександр Мелентьевич консультує як лікар дерматовенеролог і дерматоонколог. Проводить ультразвукову діагностику шкіри, цифрову дерматоскопію. Володіє практичними навичками роботи на сучасних лазерних, ультразвукових і радіохвильових системах, застосовуваних в дерматології.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Єровєєва Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії. Володіє всім арсеналом методик сучасної косметології: ін'єкційної контурної пластикою обличчя, апаратної косметології, масажами обличчя, мезотерапією, методами серединного і глибокого пілінгів шкіри обличчя.
chevron_left 3 4
Показати ще 7 Лікаріautorenew