Миколаїв
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Устинська  Інна Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Устинська Інна Іванівна

Консультація від450 грн
Лікар-дерматолог вищої категорії з 27-ми річним стажем. Також, Інна Іванівна є і дитячим дерматологом. Якщо Ви зіткнулися з такими проблемами як - акне, шкірні висипання будь-якої природи - грибкові, вірусні, інфекційні, алергічні , вугровий висип, у тому числі, юнацький, порушення функції сальних залоз - себорея, періоральний дерматит, паразитарні хвороби - педикульоз, короста та інше. Окрім величезного досвіду і професійних якостей, Інна Іванівна дуже уважна до дрібниць, та її просто обожнюють діти. Інна Іванівна займається лікуванням таких захворювань, як: псоріаз, вугрі, себорейний дерматит, алопеція, лупа. Видаляє радіохвильовим методом бородавки, папіломи, кондиломи.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 78 відгуків

Ксенія 17 Липень 2024
Лікарка була уважною, також мені сподобався сервіс.
Яна 13 Липень 2024
Лікар дуже приємна в спілкуванні, дуже гарно все розказала і пояснила, виявила причину проблему, дуже хороший лікар. Візитом до лікаря задоволена
Олена 28 Червень 2024
Лікар дуже сподобався. Доволі уважний та професійний лікар. Візит пройшов вчасно по часу - це дуже сподобалося.
Світлана 21 Червень 2024
Приємний лікар, все розпитала, уважна, прийом сподобався
Кіра 18 Червень 2024
Візит пройшов добре. Сподобалося що не прийшлося довго чекати, щоб попасти на візит, нас зразу прийняли. Все було дуже культурно, інформативно та приємно. Претензій абсолютно ніяких немає по роботі лікаря.
Олексій 16 Червень 2024
Ольга 08 Червень 2024
Мені дуже все сподобалося. Візит пройшов чудово.
Анастасія 06 Червень 2024
Дякую, прийомом задоволена, мені все пояснили, надали необхідну інформацію, дякую.
Тетяна 16 Травень 2024
Хороший лікар, все подивився, назначив лікування. Планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Ірина 15 Травень 2024
Лікарка вислухала, оглянула, надала рекомендації щодо лікування і майбутніх дій, дякую.
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Миколаїв