Косметологи в районах Дніпровський

Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Риболов Євгеній Михайлович на Doc.ua
Консультація від1160 грн
Лікар першої категорії, веде дорослий і дитячий прийом. Проводить терапевтичне і хірургічне лікування втрати волосся (алопеція, пересадка волосся: посттравматичний, післяопікових, рубцева, андрогенетична втрата волосся). Застосовує комплексну діагностику і лікування захворювань шкіри (дерматоскопію); волосся (тріхоскопія/фототріхограмма). Успішно використовує ін'єкційні методики: мезотерапію, аутоплазмотерапію/плазмоліфтінг, клітинну терапію. Консультант телевізійних передач
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Бездольна Оксана Володимирівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Галушко Дарина Михайлівна на Doc.ua
Консультація від870 грн
Дарина Михайлівна виконує чистку обличчя, масаж обличчя, пілінг, плазомотерапію, біоревіталізацію, мезотерапію
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Миколаєва Зоя Ахмедівна на Doc.ua
Лікар є фахівцем в сфері дерматології, лікує доброякісні новоутворення шкіри, хвороби нігтів і волосся. Проводить хімічний пілінг, механічне очищення обличчя, лікувальний, косметичний і пластичний масаж обличчя.
Лікар Косметолог Москаленко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Косметолог фахівець в області проведення процедур, спрямованих на догляд за шкірою: масажі, пілінги, чищення, маски, догляди за різними типами шкіри.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Васильєва Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині та онкології. Проводить консультативний прийом, шліфування, епіляцію, видалення папілом, бородавок і судин, контурну пластику, безопераційну блефаропластику. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Косметолог Церцея Ірина Михайлівна на Doc.ua
Ірина Михайлівна - фахівець з лазерної косметології.
Лікар Косметолог Єненко Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна займається наданням різного роду естетичних послуг в області лазерної косметології.
Лікар Косметолог Бікасова Тетяна на Doc.ua
Спеціалізується на естетичних процедурах. Виконує ін'єкційні процедури, процедури по апаратній косметології, коригує фігуру. Має досвід клінічної практики в якості анестезіолога-реаніматолога.
Лікар Косметолог Гоцька Наталія Юріївна на Doc.ua
4.7
Гоцька Н.Ю. є косметологом. Вона проводить апаратні і механічні чистки обличчя, біоревіталізацію, пілінги, мезотерапію та інші різні відходи за обличчям і тілом.
Показати ще 7 Лікаріautorenew