Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Півень Альона Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Півень Альона Анатоліївна

Альона Анатоліївна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розації, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових та ін’єкційних процедур. Допоможе не тільки в питаннях косметології, а й підбере для вас професійний домашній догляд в кожному індивідуальному випадку.

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Володимир 01 Березень 2024
Прийом сподобався
Ірина 28 Лютий 2024
Дуже хороший лікар. Все доступно розказала, підказала що потрібно робити. Все класно пройшло. Тепер очікую на результат лікування. Після цього можна буде більше щось сказати.
18 Січень 2024
Хороший специалист, помог разобраться в проблеме, назначил лечение
Міа 26 Грудень 2023
Мені все сподобалося, дякую.
Вячеслав 09 Листопад 2023
Все добре
Оксана 09 Листопад 2023
Лікар була уважна, відповіла на всі мої запитання, прописала і прокоментувала які потрібно здати мені аналізи, дуже коректно зробила свою роботу, прийомом задоволена
Анонім 07 Листопад 2023
Надала консультація, поради,назначила повторний візит, побачимо по резутьтатах лікавання чи мені допоможе призначене лікування
Роман 27 Жовтень 2023
Олександра 18 Жовтень 2023
Лікар мені все пояснила, та мені стало зрозуміло що зі мною відбувається, призначила лікування яке я успішно проходжу та воно вже має результат. Консультацією залишилась абсолютно задоволена.
Сергій 10 Жовтень 2023
1 2 3