Лікарі функціональної діагностики в районах Деснянський

Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Кузнєцов Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Консультація від450 грн
Лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить обстеження пацієнтів за допомогою таких методів, як: комп'ютерна електроенцефалографія і реовазографія. Також, проводить масаж (сучасні методики) при вертеброгенних хворобах нервової системи
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шклянка Інга Володимирівна на Doc.ua
Лікар кардіолог першої категорії Шклянка Інга Володимирівна, лікує пороки серця, кардіоміопатії різного генезу, ішемічну хворобу серця, симптоматичну і есенційну артеріальну гіпертензію, порушення ритму. Електрокардіограма, ехокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ і АТ - методики в кардіодіагностиці, які виконує даний фахівець.
Лікар Лікар функціональної діагностики Швець Ірина Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст вищої категорії, лікар функціональної діагностики, виконує електрокардіографію, добове моніторування ЕКГ (холтерівське) і АТ, проби з фізичним навантаженням (тредміл-тест, велоергометрію), ехокардіографію.
Лікар Лікар функціональної діагностики Васильєва Наталія Юріївна на Doc.ua
Доктор Васильєва Н.Ю. має колосальний досвід практики лікарем функціональної діагностики, нейрофізіологом, фахівцем з комп'ютерної ЕЕГ, викликаної потенціалом головного мозку. Наталія Юріївна здійснює широкий спектр функціональних досліджень.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Понич Наталія Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в області проведення ехокардіографії, лікар функціональної діагностики, має першу категорію, здійснює трансторакальну, черезстравохідну, тривимірну ехокардіографію, електрокардіографію, а також стрес-ехокардіографію.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Логвінов Ярослав Миколайович на Doc.ua
Доктор Логвинов Я.М. займається активною науково-дослідною роботою і лікарською практикою в області кардіології. Ярослав Миколайович виконує широкий спектр дослідження функції міокарда, починаючи з ЕКГ, закінчуючи тредміл-тестом, стрес-ехокардіографії і т.д.
Лікар Лікар функціональної діагностики Крот Оксана Олександрівна на Doc.ua
Доктор Крот О.А. здійснює найширший спектр досліджень в розрізі функціональної діагностики серцевого м'яза і судин, також Ольга Олександрівна здійснює ехокардіографію, а інакше - УЗД серця.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Дюбенко Любов Миколаївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, лікує ішемічну хворобу серця та її ускладнення, гіпертензію (есенціальну і симптоматичну), порушення ритму серця, порок серця. Координує пацієнтів щодо коронаровентрікулографії, визначає тактику лікування і/або ендоваскулярних втручань зі спостереженням після операцій.