Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Кузнєцов Дмитро Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Кузнєцов Дмитро Анатолійович

Консультація від450 грн
Лікар невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить обстеження пацієнтів за допомогою таких методів, як: комп'ютерна електроенцефалографія і реовазографія. Також, проводить масаж (сучасні методики) при вертеброгенних хворобах нервової системи
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 368 відгуків

Єлизавета 14 Липень 2024
Прийомом цілком задоволена, до лікаря жодних питань,все добре, дякую!
Ніна 11 Липень 2024
Лікар уважний, все вислухав, визначив діагноз, детально пояснив всі нюанси, надав поради та рекомендації, я задоволена, все добре було, дякую.
Євгеній 04 Липень 2024
Лікар дуже сподобався. Отримав чудову консультацію, все було добре на цьому візиті.
Борис 20 Червень 2024
Мені порекомендували лікаря мої знайомі, лікар дуже уважний, на все звернув увагу, продовжується обстеження. Візитом до лікаря задоволений
Олена 11 Червень 2024
Все сподобалося, спілкування по суті, нічого зайвого, отримала гарну консультацію, за необхідності звертатимуся, дякую!
Олена 07 Червень 2024
Пройшов візит досить добре. Сподобалося як лікар виконав свою роботу, те що я очікувала отримати від цього візиту, я все отримала повною мірою.
Костянтин 06 Червень 2024
Прийом сподобався, все на відмінно, записаний на повторний прийом після проходження обстежень. Дякую!
Валерія 02 Червень 2024
Сподобалось професійне відношення.
Іван 21 Травень 2024
Лікаря знаємо давно, лікар від Бога, дуже хороший лікар, ми задоволені лікарем
Елена 03 Травень 2024
Хороший доктор, прием понравился