Врач Невролог, Врач функциональной диагностики Кузнецов  Дмитрий  Анатольевич на Doc.ua

Отзывы о Кузнецов Дмитрий Анатольевич

Консультация от450 грн
Врач невролог высшей категории, кандидат медицинских наук, проводит обследования пациентов с помощью таких методов, как: компьютерная электроэнцефалография и реовазография. Также, проводит массаж (современные методики) при вертеброгенных болезнях нервной системы
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 368 отзывов

Єлизавета 14 Июль 2024
Прийомом цілком задоволена, до лікаря жодних питань,все добре, дякую!
Ніна 11 Июль 2024
Лікар уважний, все вислухав, визначив діагноз, детально пояснив всі нюанси, надав поради та рекомендації, я задоволена, все добре було, дякую.
Євгеній 04 Июль 2024
Лікар дуже сподобався. Отримав чудову консультацію, все було добре на цьому візиті.
Борис 20 Июнь 2024
Мені порекомендували лікаря мої знайомі, лікар дуже уважний, на все звернув увагу, продовжується обстеження. Візитом до лікаря задоволений
Олена 11 Июнь 2024
Все сподобалося, спілкування по суті, нічого зайвого, отримала гарну консультацію, за необхідності звертатимуся, дякую!
Олена 07 Июнь 2024
Пройшов візит досить добре. Сподобалося як лікар виконав свою роботу, те що я очікувала отримати від цього візиту, я все отримала повною мірою.
Костянтин 06 Июнь 2024
Прийом сподобався, все на відмінно, записаний на повторний прийом після проходження обстежень. Дякую!
Валерія 02 Июнь 2024
Сподобалось професійне відношення.
Іван 21 Май 2024
Лікаря знаємо давно, лікар від Бога, дуже хороший лікар, ми задоволені лікарем
Елена 03 Май 2024
Хороший доктор, прием понравился