Сторінка 7: Ревматологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
4.5
Лікар Терапевт, Артролог, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Ревматолог Бурмак  Юрій  Григорович на Doc.ua
Юрій Григорович висококваліфікований лікар, автор понад 700 наукових робіт у вітчизняній і зарубіжній пресі, доктор медичних наук. Веде прийом дорослих та дітей з 7 років. Спеціалізується на лікуванні пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, дисліпідемією, кардіоміопатією, порушенням ритму і провідності серця, хронічною ревматичною хворобою серця, системним захворюванням сполучної тканини (системний червоний вовчак, системна склеродермія, дермато- / поліміозит, системні васкуліти), артритом, артропатією, спондилоартропатією (при ревматичних і метаболічних захворюваннях) та ін.
4.2
Лікар Ревматолог Дьяков Ігор Миколайович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-ревматолог, кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з ураженням сполучної тканини.
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Ревматолог Григор'єва Наталія Вікторівна на Doc.ua
Григор'єва Наталія Вікторівна
Доктор медичних наук
Наталія Вікторівна лікар ревматолог, доктор медичних наук, професор. Займається лікуванням ревматичних захворювань (остеоартрозу, остеопорозу, ревматоїдного артриту, серологічного спондилоартриту, системного червоного вовчака і ін.). Проводить ультразвукове дослідження суглобів
Лікар Ревматолог, Кардіолог Шумилова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна спеціалізується на лікуванні кардіоревматичних захворювань у дітей. Пріоритетними напрямками в практичній діяльності лікаря є: вегетативні дисфункції, вроджені вади серця, порушення серцевого ритму, артеріальна гіпертонія
КДЦ Шевченківського району, філіал №9
вул. Салютна, 23ана карті
Шевченківськийм. Нивки
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Ревматолог, Кардіолог, Лікар функціональної діагностики, Педіатр Ростоцька Світлана Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на кардіоревматології і педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: васкуліт, міокардит, кардіоміопатія, стенокардія та інші
Лікар Кардіолог, Ревматолог Лебідь Євгенія Ігорівна на Doc.ua
Олена Ігорівна має величезний клінічний досвід ведення пацієнтів з підгострими і затяжними патологічними порушеннями серцевої функції, після інфарктів, операцій на серцевому м'язі і коронарних судинах і т.д.
Лікар Ревматолог Іванова Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Іванова Катерина Анатоліївна
Лікар Ревматолог Шимко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, терапії, ревматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування, пункцію суглобів, локальну терапію суглобів. Брала участь у програмі «Говорить Україна»
Лікар Ревматолог, Кардіолог Ускова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Кардіолог-ревматолог займається лікуванням аритмій, ішемічної хвороби серця (стенокардії, постінфарктний кардіосклероз), гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності, кардіоміопатії, нейроциркуляторна дистонія
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 chevron_right