Черкаси
Лікар Кардіолог, Ревматолог Зінченко  Олександр  Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Зінченко Олександр Миколайович

Лікує та займається профілактикою хвороб серцево-судинної системи. Займається лікуванням та проведенням реабілітаційних заходів. Як ревматолог займається лікуванням ревматичних захворювань (ревматизм, хвороби суглобів (зокрема подагра), системні васкуліти та патології сполучної тканини).

Перевірені відгуки про лікаря 17 відгуків

Ася 14 Травень 2024
 Лікар високого рівня, дуже професійний, гарно ставиться до пацієнтів, дуже делікатний, дуже уважно підійшов до проблеми, допоміг. Я дуже задоволена, лікарю дуже вдячна!
Надія 28 Березень 2024
Візит до лікаря сподобався, будемо рекомендувати лікаря своїм знайомим
Сергій 26 Березень 2024
Лікар дуже уважний, компетентний. Нас він повністю задовольнив
Ігор 19 Березень 2024
Дуже хороший лікар, приємно було спілкуватися з цим лікарем. Він уважно мене вислухав, надав всі необхідні рекомендації. Мені дуже сподобався візит і лікар теж. Все було чудово.
Віра 13 Березень 2024
До лікаря зверталися перший раз. На мій погляд, лікар хороший, професійний, дуже спокійний, назначив лікування, лікуємося. Перші враження хороші
Катерина 09 Березень 2024
Залишилась дуже задоволеною - лікар задав багато уточнюючих питань, можна сказати діагностику провів, не так, поверхнево, аби скоріше позбутись чергового пацієнта, ні, добре поспілкувались, висновок УЗД вивчив й препарати прописав продумано. На мою думку, він доклав максимально зусиль, тому я задоволена візитом.
Яна 06 Березень 2024
Візит досить добре пройшов. Лікар розказав та пояснив, все те що я і хотіла почути та навіть більше ніж я очікувала.
Віктор 16 Лютий 2024
Все нормально пройшло. Лікар добре проконсультував. Чітко пояснив  як лікуватися і що потрібно робити далі.
Володимир 14 Лютий 2024
Все нормально пройшло.
Олена 24 Січень 2024
Я дуже задоволена візитом.

Всі лікарі Черкаси