Лікар Ревматолог Качур Вікторія Василівна на Doc.ua

Відгуки про Качур Вікторія Василівна

Вікторія Василівна кілька років співпрацює з Інститутом кардіології ім. акад. Стражеска. Вона бере участь в науково-практичних конференціях Асоціації ревматологів України, Європейських конгресах. Спеціалізується доктор Качур на лікуванні псоріатичного артриту.

Перевірені відгуки про лікаря 123 відгуки

Віталій 07 Травень 2024
Сподобалось, що лікар усе доступно пояснив, візитом задоволений.
Яна 03 Травень 2024
Прийом сподобався, лікарка кваліфікована, все було добре, дякую.
Наріне 22 Квітень 2024
Доктор вежливо меня приняла. Очень хороший специалист.
Тетяна 27 Березень 2024
Юлія 26 Березень 2024
В цілому онлайн консультація пройшла добре, але в деяких моментах довелося ставити додаткові питання для розʼяснення
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ситуацію виправлено
Ангеліна 22 Березень 2024
Все не сподобалось.  Хамовита поведінка лікарки, безграмотне мовлення, жодної розумної думки щодо моїх скарг, весь час говорила про що завгодно, але не про мою хворобу. Було видно, що лікар розгублена. Лікар не провела огляд. Аналізи, які вона назначила, не підтвердили нічого
Качур Вікторія Василівна 26 Березень 2024
Ангеліно, дякуємо за зворотний звʼязок. Ми обовʼязково пропрацюємо з лікарем цю ситуацію. Вдячні, що ви приділили час і поспілкувалися з адміністратором та менеджером з якості щодо вирішення вашого питання. Бажаємо міцного здоров’я!
Анатолій 12 Березень 2024
Софія 04 Березень 2024
Лікар була уважна, прийом сподобався, ніяких зауважень
Анна 20 Лютий 2024
Лікарка прийняла мене за часом, без очікувань, відповіла на усі мої питання, дала додаткові обстеження. Після того як отримаю висновки обстежень, буду знов зв'язуватись із нею, щоб вона сказала, що робити далі.
Владислава 19 Лютий 2024
Враження приємні від прийому, комфортне срілкування, багато потрібної інформації, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right