Лікар Ортопед, Ревматолог, Травматолог, Хірург, Ортопед-травматолог Лимарь Євгеній Вікторович на Doc.ua
Консультація від 1100 грн
Лікар є автором наукових робіт про захворювання суглобів, взаємозв'язку їх з патологіями хребта, статей з дегенеративно-дистрофічних уражень суглобів (ДДУС). Має патент на винахід з вимірювання навантаження на стопи і заявку на патент на спосіб лікування деформацій стопи. Патент на виріб — індивідуальний корсет для лікування сколіозу, початкових ступенів. Корисну модель на виріб — устілки на стопи.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 162 відгуки

Олег 28 Червень 2024
Микита 26 Червень 2024
Лікар уважний, досвідчений, провів гарний комплексний огляд, надав рекомендації, ми виконуємо його рекомендації те що він прописав. Ми дуже задоволені, особливо дитина.
Олександр 18 Червень 2024
Ми думали що нам потрібна буде ще одна операція. Лікар нам пояснив нашу ситуацію, все розповів і всі наслідки наступної операції. Лікар нам запропонував інший варіант вирішення нашої проблеми без операції. Ми дуже задоволені лікарем і будемо у лікаря надалі лікуватися
Станіслав 17 Червень 2024
Лікар надав консультація, призначив лікування. Лікуємося, все добре. До лікаря зверталися другий раз на онлайн консультацію, лікування допомагає. Дуже хороший лікар
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Станислав 07 Червень 2024
Доктор очень хорошо нас проконсультировал онлайн, назначил анализы, назначенное лечение было назначено правильно, лечение помогло, планируем записаться на повторный прием
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Надія 04 Червень 2024
Дуже сподобався лікар. Дуже професійно все було. Сподобався комплексний підхід лікаря до ситуації. Лікар надав усі необхідні рекомендації.Візит пройшов добре.
Вікторія 28 Травень 2024
Ольга 14 Травень 2024
Все было замечательно, прием мне очень понравился. Доктор очень внимательный, тщательно провел осмотр, на все вопросы ответил, предложил лечение, все супер!
Алла 07 Травень 2024
Все швидко, конкретно і по справі, діагностика на місті. Мені сподобався лікар і його рекомендації з лікування
Василь 07 Травень 2024
Хороші враження, ставлення хороше, лікар компетентний, прийом сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right