Лікар Ортопед, Ревматолог, Травматолог, Хірург, Ортопед-травматолог Лимарь Євгеній Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Лимарь Євгеній Вікторович

Лікар є автором наукових робіт про захворювання суглобів, взаємозв'язку їх з патологіями хребта, статей з дегенеративно-дистрофічних уражень суглобів (ДДУС). Має патент на винахід з вимірювання навантаження на стопи і заявку на патент на спосіб лікування деформацій стопи. Патент на виріб — індивідуальний корсет для лікування сколіозу, початкових ступенів. Корисну модель на виріб — устілки на стопи.

Перевірені відгуки про лікаря 151 відгук

Світлана 26 Квітень 2024
Лікар дуже нам сподобався. Надав багато корисної інформації, саме те що ми хотіли дізнатися стосовно нашої проблеми. Лікар відповів на усі наші запитання, доступно усе пояснив. Видно що лікар хороший спеціаліст, який добре знає свою справу.
Рузанна 19 Квітень 2024
Онлайн-консультацією задоволена, отримала потрібну мені інформаціюЮ дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Єлизавета 19 Квітень 2024
Лікар досвідчений, надав гарну консультацію, все влаштувало, дякую.
Наталія 16 Квітень 2024
Дуже сподобався прийом, все було чітко, професійно. Лікар видав всі рекомендації що мені потрібно робити, все розписав, загіпсував. Я дуже задоволена і розраховую що у мене все буде гаразд
Олег 16 Квітень 2024
Лікар хороший спеціаліст.
Михайло 05 Квітень 2024
Прийом у лікаря сподобався, хороший спеціаліст
Направлено до клініки
Віктор 02 Квітень 2024
Сеанс пройшов нормально.
Поліна 29 Березень 2024
Все було добре, звертатимуся, дякую.
Богдан 22 Березень 2024
Все пройшло дуже добре, інформативно, лікар дуже уважний до всього, консультація сподобалася
Ангеліна 22 Березень 2024
Лікар ретельно провів огляд, все розпитав, надав рекомендації, прийом сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right