Благомед в Центрі

Благомед в Центрі

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
«Благомед» - нова лікувально-діагностична клініка, головною перевагою якої є висококваліфікований колектив, шанобливе ставлення до пацієнтів і збалансована цінова політика. У клініці надається цілковитий спектр амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнту за ключовими медичними напрямками, є відділення денного стаціонару.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Еспланадна, 20на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Площа Українських Героїв

Клініка «Благомед» є молодою клінікою, яка надає медпослуги в діапазоні середнього цінового сегмента в умовах амбулаторії.

Перевагою клініки «Благомед» є відсутність такого явища як поліпрагмазія, тобто гіпердіагностики і всеосяжного лікування, стикатися з яким останнім часом змушені багато пацієнтів, отримуючи лікування в приватних клініках Києва.

Послуги «Благомед» в Центрі

Медичні напрямки, за якими надаються послуги в «Благомеді»:

педіатрія:

• оформлення / видача мед.довідок;
  • патронаж дитини;
  • консультаційні послуги педіатра;
  • консультаційні послуги вузьких фахівців;
  • виклик педіатра додому;
  • лікування порушень у розвитку дитини;

урологія:

• консультаційні послуги уролога;
  • консультаційні послуги невролога;
  • процедура лікувального масажу;

гастроентерологія:

• консультаційні послуги гастроентеролога;
  • ендокринологія:
  • консультаційні послуги ендокринолога.
Павло 26 Березень 2024
Загалом клініка сподобалася. Не сподобалося одне, що коли я прийшов на візит до лікаря, чекав уже в коридорі, до мене підійшли з рецепції й просто сказали лікаря не буде. Тобто візит не відбудеться. Це для мене було неприємно таке почути. Хотілось, щоб про таке повідомляє заздалегідь, адже у кожного є якісь плани свої й через таке вони просто руйнуються і ти не можеш нічого нормально собі спланувати.
Артем 22 Лютий 2024
Дуже зручне розташування клініки - сам центр міста. Це було саме головне для мене.
Роман 17 Жовтень 2023
Не сподобалось як мене зустріли - не було: "Проходьте, роздягайтесь, присаджуйтесь", якось "сухою" була зустріч.
Анна 01 Червень 2021
Пришлось долго ожидать.
Артур 18 Березень 2021
Я бы никогда больше не связывался с Благомедом! И никому не рекомендовал бы их! Прием у доктора был буквально пять минут, она немного меня послушала и даже не стала мерить температуру. Хотя я говорил, что она у меня скачет. Дала общие рекомендации и прописала таблетки, на этом все! У меня осталось ощущение, что я зря потратил деньги и время.
Філії мережі
Все клініки