Клініка на Діловій ДЦ

Клініка на Діловій ДЦ

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Клініка на Діловий надає можливість пацієнтам пройти різні УЗД-дослідження - нирок, щитовидної залози, органів черевної порожнини, простати та ін. Лікарі використовують новітнє обладнання, що разом з високою кваліфікацією фахівців гарантує постановку точного діагнозу. Крім того, в медичному центрі надається можливість лікування захворювань неврологічного, гастроентерологічного, кардіологічного, мамологічного, терапевтичного та інших напрямків.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ділова, 5-бна карті
Печерський м.Олімпійська

Клініка на Діловий зібрала під своїм дахом висококваліфікованих фахівців, які за допомогою передового обладнання проводять точну діагностику. У клініці створена приємна обстановка, доброзичлива атмосфера, а до кожного пацієнта лікарі шукають індивідуальний підхід. Колектив медичного центру складається з фахівців високої кваліфікації, готових братися за найскладніші діагнози і клінічні випадки.

Інноваційне обладнання клініки дозволяє провести високоінформативними діагностику (функціональну і лабораторну) цілого ряду захворювань, що вважається одним з важливих умов успішного лікування.

Напрямки роботи в клініка на Діловий:

• кардіологія;
  • терапія;
  • ендокринологія;
  • отоларингологія;
  • гепатологія і ін.

Послуги, що надаються в клініці на Діловий:

• УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • молочних залоз;
    • органів малого таза (трансабдоминально, трансвагинально);
    • щитовидної залози;
    • нирок;
    • сечового міхура;
    • простати.
  • дуплексне сканування внутрішньочерепних судин;
  • дуплексне сканування судин: периферичних судин (артерії або вени) кінцівок;
  • дуплексне сканування судин шиї.

Устаткування в клініці на Діловий

Для того щоб встановлювати точні діагнози, лікарі центру використовують сучасні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Новітній УЗД-апарат даного медичного закладу дозволяє також проводити доплеровское дослідження.

Переваги в клініці на Діловий:

• точна діагностика, призначення ефективного лікування;
  • надання обслуговування та лікування, підібраного індивідуально для кожного пацієнта;
  • проведення процедур на сучасному обладнанні.

Обладнання, що використовується в клініці на Діловий:

• Vivid S5 - це цифровий ультразвуковий сканер, який дозволяє проводити дослідження як у дорослих, так і у дітей. Даний апарат лікарі використовують для урологічних досліджень, скелетно-м'язової системи, огляду органів, що знаходяться в черевній порожнині. Також Vivid S5 використовують для інтраопераційного контролю, чрезпищеводной дослідження.
Катерина 08 Березень 2024
 Сподобалась клініка,приємний персонал.
Кіріл 01 Листопад 2023
Хороша клініка, неодноразово відвідували
Владлена 17 Грудень 2020
Приходила в клініку на прийом до кардіолога. В кабінеті кардіолога не працюють прилади, лікар тривалий час намагалась провести діагностику, але так і не вийшло. Прилад для електрокардіограми при мені теж не запрацював.