Лікар Ревматолог Романовський  Андрій Віталійович на Doc.ua

Відгуки про Романовський Андрій Віталійович

Консультація від900 грн
Спеціаліст з ревматології. Проводить діагностику ревматологічних захворювань. Виконує огляд суглобів та оцінку ортопедичного статусу пацієнтів, проводить оцінку активності захворювань за шкалами-калькуляторами. Проводить оцінку рентгенологічних та МРТ проявів ураження суглобів та хребта. Спеціалізується на медикаментозному лікуванні (в тому числі біологічній терапії) ревматологічних захворювань. Має багаторічний досвід клінічних досліджень з біологічної терапії. Володіє методикою рентгенівської денситометрії та призначення антиостеопоротичної терапії
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Олеся 07 Червень 2024
Прийом сподобався, лікар дуже уважний, ретельно підійшов до стану пацієнта, все пояснив по лікуванню, все було чітко, візитом до лікаря задоволені
Людмила 24 Травень 2024
Лікар дуже уважний, приділив дуже багато часу, грамотний, приємний
Сергій 11 Липень 2023
Лікар дуже добре все вислухав, детально розповів в чому наша проблема, призначив додаткове обстеження. Все сподобалось
Світлана 27 Червень 2023
Був виклик додому – дуже уважний, кваліфікований, від консультації залишилися задоволені, якщо знадобиться повторна консультація, то звертатимемося ще.