Сторінка 3: Дитячі Психіатри в Києві

Лікар Невролог, Психіатр, Епілептолог Кадук Євген Григорович на Doc.ua
Кадук Євген Григорович
31рік досвіду
Євген Григорович – кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Спеціалізується на дорослій та дитячій психіатрії та неврології. Лікар проводить діагностику та лікування патологій хребта, судинних захворювань головного мозку, запальних, дегенеративних, демієлінізуючих захворювань нервової системи, вегетативних розладів, посттравматичних наслідків черепно-мозкових травм, полінейропатій різного походження
Лікар Психіатр Самойленко Андрій Михайлович на Doc.ua
Лікар-психіатр, дитячий психіатр, гіпнотерапевт, провідний фахівець з РПП (розладів харчової поведінки) таких як: нервова анорексія і булімія, компульсивне переїдання, зайва вага в результаті психогенного переїдання або обжерливості. Консультує пацієнтів з харчовими розладами, залежністю від їжі, тривожним станом
Лікар Психіатр Василенко Олена Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст дитячої психіатрії, лікар вищої категорії при роботі з дітьми використовує методи раціональної психотерапії. Має багаторічний досвід роботи дитячим психіатром в школі для дітей з важкими порушеннями мови, дитячим дільничним психіатром в психоневрологічній лікарні. Допомагає пацієнтам із затримкою розвитку, шизоаффективними розладами, проблемами з адаптацією, депресивними станами і т.д.
Лікар Психіатр Марценковський Ігор Анатолійович на Doc.ua
Пріоритетним напрямком практичної діяльності лікаря є дитяча і підліткова психіатрія: розлади аутистичного спектру, рекурентні і біполярні депресії, шизофренія, біполярні розлади, розлади дефіциту уваги і гіперактивності, епілепсія, розлади харчової поведінки.
Лікар Психіатр Макаренко Світлана Миколаївна на Doc.ua
Макаренко Світлана Миколаївна
Світлана Миколаївна — спеціаліст вищої категорії з питань лікування широкого спектру захворювань у дітей, серед яких: гострі і хронічні психози, наслідки стресу, психосоматичні розлади, психологічні наслідки патологій. У своїй роботі користується безліччю сучасних методик з виявлення і корекції проблем психічного характеру
Лікар Психіатр Пилягіна Галина Яківна на Doc.ua
Галина Яківна є доктором наук по психіатрії, професором на кафедрі соціальної, дитячої та судової психіатрії. Доктор Пилягіна спеціалізується на профілактиці різноманітних поведінкових і психічних розладів, психотерапевтичній корекції, лікуванні захворювань за профілем психіатрії. Веде дорослий/дитячий прийом.
Лікар Психіатр Садиков Павло Маратович на Doc.ua
Лікар Психіатр Вжещ Інна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій психіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Бере участь в наукових конференціях. Неодноразово брала участь в якості експерта, в телепередачах «Стосується кожного» телеканал Інтер, «Новини» телеканал «Прямий»