Сторінка 14: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Полещук Ольга Юріївна на Doc.ua
Ольга Юріївна спеціалізується на наданні невідкладної допомоги дітям, патронажі новонароджених і дітей першого року життя. Лікар проводить профілактичні огляди дітей до року, здійснює підтримку грудного вигодовування, введення прикорму за віком, огляди для школи і дитячого садка. Працювала в швидкої допомоги в складі педіатричної бригади. Має другу вищу освіту за фахом - психологія
Лікар Педіатр Яременко Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається консультуванням по грудному вигодовуванню, по прикорму, складає індивідуальний графік вакцинації. З метою діагностики та лікування захворювань у дітей проводить такі процедури, як аускультація, перкусія, пальпація, отоскопія, промивання сірчаних пробок. Лікує риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонію
Лікар Педіатр Фірсова Лаура Самвелівна на Doc.ua
Лаура Самвеловна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, Лікар використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
Лікар Педіатр Руднєва  Жанна Анатоліївна на Doc.ua
Жанна Анатоліївна, лікар педіат. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Спеціалізується на лікуванні респіраторних захворювань, загострень будь-яких хвороб, захворювань шлунково-кишкового тракту та ін.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Заброцька Юлія  Антонівна на Doc.ua
Юлія Антонівна - лікар інфекціоніст дитячий вищої кваліфікаційної категорії, зі стажем роботи 18 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих інфекційних хвороб.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Качалуба Інна Василівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр першої категорії здійснює диспансеризацію дітей першого року життя і хронічних хворих. Понад 14-ти років Інна Василівна веде амбулаторний прийом, надає ургентну допомогу і також виїжджає до пацієнтів додому. Консультує батьків з питань грудного вигодовування та вакцинування
Лікар Педіатр Попович Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, лікар використовує в лікуванні комплексний підхід до маленьких пацієнтів.
Лікар Педіатр Стрюкова Євгенія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Євгенія Сергіївна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
Лікар Педіатр, Лікар функціональної діагностики Савінова Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталя Сергіївна - кваліфікований фахівець з питань лікування захворювань у дітей. Проводить комплексну профілактику патологій різного рівня складності і характеру походження, шляхом поєднання діагностичних і лікувальних методик. Проводить вакцинопрофілактику. Приймає дітей від 0 до 18 років
Лікар Алерголог, Педіатр Батечко  Оксана  Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна педіатр та дитячий алерголог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційно-запальних захворювань у дітей а також алергій