Сторінка 18: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Збиковська Неля Сергіївна на Doc.ua
Педіатр проводить консультативні прийоми пацієнтів для діагностики і лікування основного спектру захворювань. Для досліджень використовує пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію. Проводить лікувально-профілактичні заходи у дітей при гострих респіраторних вірусних інфекціях, захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів
Лікар Педіатр Можарова Наталія Андріївна на Doc.ua
Лікар педіатр першої кваліфікаційної категорії Можарова Наталія Андріївна, має значний досвід роботи з дітьми. Проводить складання графіка вакцинації, консультації з питань грудного вигодовування, патронаж новонароджених, заповнення медичної документації, амбулаторний прийом дітей від 0 до 18 років, оформлення довідок в дитячий садок і школу
Лікар Педіатр Іщук Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр, що спеціалізується на спостереженні дітей раннього віку, надання рекомендацій щодо грудного вигодовування та вакцинації. Проводить лікування та профілактику соматичних патологій.
Лікар Педіатр Добровенко Людмила на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Лікар в медицині більше дев'яти років. Людмила Добровенко має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми.
Лікар Педіатр, Неонатолог Самусь Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар педіатр, неонатолог Самусь Тетяна Іванівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить консультативні прийоми, аускультації, перкусії, отоскопії
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Неонатолог Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог Шатілова Оксана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Валеріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гострих і хронічних захворювань у дітей. Є педіатром і дитячим кардіоревматологом. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний графік щеплень, консультує з питань раціонального вигодовування дітей до року. Веде прийом дітей від 0 до 18 років
Лікар Педіатр Думенко Анастасія Геннадіївна на Doc.ua
Анастасія Геннадіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить патронаж дітей до 1 року, прийом дітей до 18 років (в тому числі і англомовних), профілактичні вакцинації, діагностику і лікування соматичних захворювань у дітей. Займається лікуванням анемії, атопічного дерматиту, ГРВІ, гострого тонзиліту, гострого фарингіту, риніту, отиту, бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії, діареї, запору і ін.
Лікар Педіатр Павличенко Ганна Романівна на Doc.ua
Анна Романівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Проводить профілактику і лікування сезонних захворювань, алергії, захворювань травної, дихальної та сечовидільної системи, первинну діагностику імунодифіциту і аутоімунних захворювань, психосоматичних проблем у дітей і підлітків. Консультує з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинації.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Кириця Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна веде консультативно-діагностичний прийом дітей з народження і до підліткового віку. Спеціалізується на лікуванні дитячих хронічних захворювань серця, системи травлення та дихальної системи. Проводить консультації з питань вигодовування, патронаж новонароджених. Складає індивідуальний план вакцинації