Сторінка 15: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Кириченко Ірина Віталіївна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії, займається веденням дітей до року, вакцинацією, лікуванням часто хворіючих дітей.
Кіндер Лаб

Kinder Lab: выезд на дом по Киеву - 500 грн., вне Киева (зона 15 км) - 750 грн.

вул. Княжий Затон, 9на карті
Дарницькийм. Осокорки
Виклик додому
Лікар Психіатр, Педіатр Шершкіна Орина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій психіатрії і педіатрії. Проводить консультативний прийом, профілактику, діагностичні дослідження. Лікує такі захворювання і патології, як: анорексія, біполярний афективний розлад, генералізований тривожний розлад, депресія, заїкання, розумова відсталість та інші. Веде прийом дітей від 3-х років
Лікар Педіатр Сконечних Ольга Вадимівна на Doc.ua
Лікар проводить консультування щодо особливостей організації грудного вигодовування, веде спостереження часто хворіючих дітей, складає індивідуальний графік вакцинації, програму раціонального харчування для дітей, проводить діагностику і лікування бронхолегеневих захворювань
Лікар Пульмонолог, Алерголог, Педіатр Московенко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна лікар-педіатр з величезним досвідом роботи і вищою категорією. Вона лікує захворювання дихальних шляхів і легенів малюка, діагностує і лікує всілякі дитячі захворювання, алергії, призначає фізіотерапевтичні процедури. До неї можна приходити з приводу будь-якого питання, щодо вашої дитини.
Валерія на Старокиївській
вул. Старокиївська, 9на карті
Подільськийм. Політехнічний інститут
FxMed, клініка сімейної та функціональної медицини
вул. Богдана Хмельницького, 15на карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Педіатр Скоробогатова Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна займається вирішенням безлічі проблем зі здоров'ям у дітей, особливо 1-го року життя: усунення гельмінтозів, терапія вогнищ запалення в дихальних шляхах при бронхіолітах, бронхітах, трахеїтах, корекція схеми харчування дитини, контроль введення прикорму, вакцинації та багато іншого.
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Лікар функціональної діагностики, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, Педіатр Негрієнко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор веде прийом дітей і дорослих по терапевтичному напрямку, а також консультує в області фізіотерапевтичного лікування і реабілітації. Проводить всі основні види фізіопроцедур. Підбирає індивідуальні відновлювальні програми. Практикує методику нейрореабілітації апаратного біоуправління
Лікар Педіатр Петрович Ірина Миколаївна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-педіатр вищої категорії. Здійснює нагляд за пацієнтами раннього віку, дає рекомендації з питань грудного вигодовування. Проводить профілактику і лікування соматичних патологій.
Добробут (Лікар Сем) в ЖК Новопечерські Липки
вул. Драгомирова, 20на карті
Шевченківськийм. Звіринецька
Лікар Педіатр Гуркіна Наталія Василівна на Doc.ua
Лікар-педіатр Наталія Василівна має досвід роботи Головним районним педіатром, завідуючої відділенням педіатрії, заступником головного лікаря з питань надання медпослуг населенню. Робота Наталії Василівни спрямована на комплексне спостереження за здоров'ям дітей з народження, динамічне спостереження дітей з хронічними захворюваннями і т.д.
Лікар Педіатр Бурлака Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Бурлака Євгенія Анатоліївна
Лікар спеціалізується на лікуванні основних дитячих хвороб: респіраторних вірусних інфекцій, гострих бронхітів, пневмонії, хронічного тонзиліту. Проводить діагностику і терапію серцево-судинних захворювань, хвороб сполучної тканини, органів сечовидільної системи. Займається лікуванням метаболічних порушень при ожирінні, надмірній вазі, створенням індивідуальних підходів в корекції способу життя, харчування
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Алерголог, Педіатр Прохорова Марія Петрівна на Doc.ua
Прохорова Марія Петрівна
Доктор медичних наук
Марія Петрівна має докторський ступінь в галузі медицини, лікар вищої категорії. Консультує дітей з алергологічною патологією, хронічними захворюваннями органів дихання. Займається розробкою схем лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта
Медичний центр «Медіол»
ул. Анны Ахматовой, 30на карті