Сторінка 13: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Педіатр, Сімейний лікар Кусевіч Оксана Ігорівна на Doc.ua
Має досвід роботи дільничним педіатром в поліклініці і приватній клініці. Надає консультації для дітей від немовлят до 18 років. Також консультації на виїздах невідкладної швидкої допомоги в приватній клініці. Має досвід роботи в дитячих оздоровчих центрах
Лікар Педіатр Чернишова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Понад дев'ять років доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми. Крім цього Оксана Володимирівна працювала дитячим гастроентерологом, є хорошим фахівцем у сфері сімейної медицини. Навчалася і працювала в Європі - брала участь в міжнародному проекті з удосконалення лікарських навичок в Страсбурзі, Франція.
Лікар Педіатр Вишневська Лариса Володимирівна на Doc.ua
Компетентна в лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, хвороб алергічної і інфекційної природи, сечостатевої системи.
Лікар Гомеопат, Педіатр Ткаченко Сільвія Юліївна на Doc.ua
Сільвія Юліївна бере активну участь в гомеопатичних конгресах і форумах, володіє методикою іридодіагностики, є кваліфікованим гомеопатом, фахівцем з народної і нетрадиційної медицини.
Лікар Педіатр Альвінська Світлана Петрівна на Doc.ua
Світлана Петрівна - фахівець з діагностики та лікування захворювань у маленьких пацієнтів. Проводить консультативний прийом дітей, вакцинацію, пакетне спостереження дітей. Лікує хвороби за профілем гастроентерології, пульмонології
Лікар Педіатр Антропова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна - фахівець в області загальної сімейної практики, займається лікуванням захворювань: бронхолегеневої системи, сечовидільної системи та шлунково-кишкового тракту, дитячих інфекційних захворювань.
Лікар Педіатр Земко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор є кваліфікованим педіатром з багаторічним стажем. Веде спостереження за фізичним і нервово-психічним розвитком дітей першого року життя. Надає невідкладну і екстрену допомогу пацієнтам, консультує з питань імунопрофілактики та вакцинації
Лікар Педіатр Кундіна Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталія Олексіївна - Заслужений лікар України, педіатр, кандидат медичних наук, медичний директор клініки «Верде». Займається лікуванням ГРВІ, пневмонії, синуситу, тонзиліту, ГЕРБ, гастриту, холециститу, герпесного інфекції, ацетонемічного синдрому та ін. Консультує щодо правильного догляду та розвитку здорових і недоношених дітей. Веде прийом дітей від 0 до 18 років. Також проводить прийом англомовних пацієнтів
Лікар Педіатр Самойлова Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії з великим практичним досвідом роботи, успішно лікує хвороби верхніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дітей.
Лікар Педіатр Волоха Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної патології, патології дихальних шляхів, гастропатології, патології сечовивідної системи у дітей