Сторінка 13: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Коровяковська Олена Павлівна на Doc.ua
Олена Павлівна займається спостереження дітей різних вікових груп, консультуванням з питань вигодовування та харчування більш старших дітей, корекцією різних простудних, травних захворювань, патологічних процесів в системі сечовиділення, атопічного дерматиту, дисбактеріозу.
Лікар Педіатр Семенюк Галина Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Семенюк Галина Василівна лікар-педіатр вищої категорії. Вона діагностує і лікує захворювання дитячого та підліткового віку, а також надає послуги невідкладної допомоги.
Лікар Педіатр Задорожня Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-педіатр спеціалізується на лікуванні хвороб терапевтичного профілю таких як, бронхіт, грип, пневмонія, хвороби серця т.д
Лікар Педіатр Січкар Володимир Іванович на Doc.ua
Володимир Іванович проводить оцінку, діагностику та терапію функціонального стану у дітей на першому році життя. Займається лікуванням респіраторних, інфекційних хвороб, консультуванням з грудного вигодовування.
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Алерголог Андрющенко Ольга Семенівна на Doc.ua
Дитячий лікар-алерголог, гастроентеролог і педіатр, веде прийом дітей з народження до 18 років. Спеціалізується на лікуванні алергічних захворювань, гострих і хронічних захворюваннях органів дихання, травлення, сечовидільної системи
Лікар Інфекціоніст, Педіатр, Паразитолог Гапонова Станіслава Олександрівна на Doc.ua
Серед пріоритетних напрямків роботи Станіслави Олександрівни - лікування різноманітних інфекцій, глистових інвазій (гельмінтозів), патронаж новонароджених малюків. Також доктор Гапонова обстежує і лікує діток, які часто схильні до захворювань
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
Консультація педіатра експерта напрямки для дітей в клініці - 950 грн. Консультація інфекціоніста експерта напрямку в клініці - 1150 грн.
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Педіатр, Пульмонолог, Терапевт Токова Ольга Петрівна на Doc.ua
Має вищу категорію з пульмонології. Ольга Петрівна спеціалізується на лікуванні дітей, у яких діагностовано хвороби органів дихання, що протікають в хронічній формі
Лікар Педіатр, Імунолог Бравістова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар - педіатр вищої категорії, здобувач звання «Кандидат наук», працює в напрямку педіатрія, а також імунологія. Спеціаліст в області лікування порушень імунітету, хронічних грибкових, вірусних і бактеріальних інфекцій
Поліклініка для всієї родини в Голосієво
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Добробут «Дитяча поліклініка в Голосіївському районі»
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Подколзіна Ольга Фрідріхівна  на Doc.ua
21рік досвіду
Ольга Фрідріхівна - педіатр, сімейний лікар, фахівець з медицини невідкладних станів. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань терапевтичного профілю, ведення дитини до року, консультації з питань вакцинації та правильного догляду за дітьми та ін.
Лікар Невролог, Педіатр Коваленко Інна Дмитрівна на Doc.ua
Інна Дмитрівна - дитячий невролог з багаторічним досвідом роботи і фундаментальним знаннями в нейрофізіології, педіатрії та перинатальній профілактиці неврологічних патологій. Займається лікуванням таких патологій у дітей: неврити, порушення мови, тики, вегетативні дисфункції, головні болі і фебрильні стани. Допомагає при реабілітації у дітей з інвалідністю та синдромах гіпоксично-ішемічного ураження центральної нервової системи
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті