Сторінка 11: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Невролог, Педіатр Розумна Олена Борисівна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні захворювань у дітей до 18 років. Проводить реабілітацію дітей із захворюваннями нервової системи.
Лікар Педіатр Кириченко Ірина Віталіївна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії, займається веденням дітей до року, вакцинацією, лікуванням часто хворіючих дітей.
Лікар Педіатр Бурлака Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні основних дитячих хвороб: респіраторних вірусних інфекцій, гострих бронхітів, пневмонії, хронічного тонзиліту. Проводить діагностику і терапію серцево-судинних захворювань, хвороб сполучної тканини, органів сечовидільної системи. Займається лікуванням метаболічних порушень при ожирінні, надмірній вазі, створенням індивідуальних підходів в корекції способу життя, харчування
Лікар Алерголог, Педіатр, Пульмонолог Московенко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна лікар-педіатр з величезним досвідом роботи і вищою категорією. Вона лікує захворювання дихальних шляхів і легенів малюка, діагностує і лікує всілякі дитячі захворювання, алергії, призначає фізіотерапевтичні процедури. До неї можна приходити з приводу будь-якого питання, щодо вашої дитини.
Лікар Алерголог, Педіатр Яковлєва Наталія Юріївна на Doc.ua
Лікар – кваліфікований фахівець, який займається спостереженням за дітьми грудного віку і старше. Лікар постійно вдосконалює свої знання під час навчання на семінарах в області педіатрії. Лікар лікує такі захворювання, як вітрянка, бронхіт, пневмонія, дифтерія, ГРВІ, кір, краснуха тощо. Проводить оформлення довідок в дитячі садки, в школу.
Лікар Алерголог, Педіатр Прохорова Марія Петрівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Марія Петрівна має докторський ступінь в галузі медицини, лікар вищої категорії. Консультує дітей з алергологічною патологією, хронічними захворюваннями органів дихання. Займається розробкою схем лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта
Лікар Педіатр Метелиця Інна Миколаївна на Doc.ua
Лікар лікує захворювання сечовивідних і дихальних шляхів (нижніх і верхніх), шлунково-кишковий тракт, алергічні захворювання, гострі респіраторні інфекції у та інші. Консультує з вигодовування та правильного догляду за дітьми
Лікар Педіатр Бізякіна Ольга Вячеславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, інфекційних захворювань. Проводить аускультацію, спірографію, зняття ЕКГ, перкусію, пальпацію, оторіноскопію, патронаж новонароджених, вакцинацію. Веде дітей народжених раніше терміну
Лікар Педіатр Проценко Сергій Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр. Спеціалізується на лікуванні бронхолегеневої системи у дітей. Проводить профілактичні огляди, патронаж дітей до 1 року. Розробляє індивідуальний графік при порушенні календаря щеплень. Проводить вакцинацію всіх вікових груп.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.