Сторінка 12: Дитячі Педіатри в Києві

Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Педіатр, Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Лікар Нефролог, Педіатр Лінчевська Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та нефрології. Займається лікуванням таких захворювань, як: ангіна, грип, пневмонія, цистит, кропив'янка, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба
Лікар Педіатр Абраменко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається виявленням і усуненням дитячих захворювань різного походження та рівня складності. Крім цього Тетяна Миколаївна також дає рекомендації по грудному вигодовуванню і підтримці здоров'я у дитини.
Лікар Педіатр Овчініна Тамара Петрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, працює з різними хворобами: гострими патологіями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить терапію рахіту, анемії, пневмонії та ін., займається профілактикою хвороб в дитячому віці.
Лікар Педіатр Лисак Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна має багаторічний досвід роботи педіатром, вона і проводить консультації з батьками, і діагностує, лікує різні захворювання у дітей, такі як бронхіт, дисбактеріоз, грип, вітрянка, свинка, ГРВІ тощо
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Ткачук Вадим Вікторович на Doc.ua
Вадим Вікторович займається лікуванням дитячих отоларінгологічних, гастроентерологічних, урологічних, пульмонологічних захворювань. Проводить діагностику, терапію, консультує з питань вакцинації та грудного вигодовування.
Лікар Педіатр Черниш Наталія Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на педіатрії. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, гайморит, бронхіт, тонзиліт, ангіна, цистит, панкреатит
Лікар Педіатр Гнілоскуренко Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар займається терапією захворювань внутрішніх органів, консультує молодих мам з питань вигодовування, турботи і розвитку дітей. Є постійним учасником науково-практичних конференцій та конгресів педіатрів.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Липова Ганна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна проводить оцінку фізичного, нервово-психічного розвитку пацієнтів дитячого та підліткового віку. Володіє сучасними методиками дослідження хворих і здорових пацієнтів. Надає профілактичну допомогу, веде пацієнтів від народження і до 18 років