Сторінка 523: Приватні лікарі в Києві

Лікар Рентгенолог Міщенко Олена Геннадіївна на Doc.ua
Олена Геннадіївна працює в області рентгенології більше 19-ти років, є учасником асоціації радіологів України. Спеціалізується на проведенні променевої діагностики верхніх і нижніх кінцівок, грудної клітини, черепа, всіх відділів хребта, а також м'яких тканин і внутрішніх органів
Лікар Мануальный терапевт, Масажист, Реабілітолог Дергільов Олег Іванович на Doc.ua
Олег Іванович - кваліфікований інструктор ЛФК, масажист та реабілітолог. Він виконує лікувальний і спортивний масаж, посттравматичну реабілітацію, проводить загальнорозвиваючу гімнастику для немовлят.
Лікар Невролог Єрмоленко Наталія Станіславівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець Чеботарьова Ольга Едуардівна на Doc.ua
Ольга Едуардівна - фахівець ультразвукової діагностики вищої категорії. Проводить УЗД органів черевної порожнини, органів сечовидільної системи, органів малого тазу у жінок, молочних залоз, щитовидної залози, слинних залоз, лімфатичних вузлів і м'яких тканин
Лікар Акушер-гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Федуліна Інна Вікторівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД має досвід роботи в практичній гінекології більше 19 років. Проводить діагностичні та лікувальні гінекологічні процедури і маніпуляції, грамотно призначає лікування при фіброміомі матки, ендометріозі, полікістозі яєчників, запальних захворюваннях матки і придатків, захворюваннях, що передаються статевим шляхом та ін. патології жіночої репродуктивної сфери
Лікар Стоматолог Самокіна Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна спеціалізується на терапевтичній стоматології, ендодонтії, пародонтології. Лікує: карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт, пародонтит, стоматит
Лікар Гастроентеролог Жана Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: гастрит, коліт, ентероколіт, панкреатит та інші
Лікар Кардіохірург Аксьонова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Доктор Аксьонова І.А. є завідуючою дитячим відділенням при Інституті серця, досвідченим серцево-судинним хірургом. За свою практику Ірина Олександрівна провела безліч операцій по корекції вроджених кардіопороків у новонароджених і недоношених дітей. За свій внесок в розвиток медицини доктор Аксьонова була удостоєна подяки від Київської міської ради.
Лікар Отоларинголог Пугач Ірина Ярославівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог вищої категорії проводить огляд пацієнтів починаючи з самого народження. Діагностує патології піднебінних мигдалин, барабанної перетинки, запальні захворювання носоглотки. Ірина Ярославівна вже більше 19-ти років успішно лікує гострі та хронічні гайморити, тонзиліти, бронхіти, всі порушення слуху і голосу. У своїй практиці застосовує медикаментозні і оперативні методи
Лікар Стоматолог Халімовський Віктор В'ячеславович на Doc.ua
У професійні інтереси Віктора В'ячеславовича входить ортопедична, реконструктивна стоматологія, гнатології. Проводить весь комплекс ортопедичних маніпуляцій, спрямованих на виправлення прикусу або неправильно розташованих зубів.