Сторінка 527: Приватні лікарі в Києві

Лікар Дерматовенеролог Богатирьова Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, займається лікуванням урогенітальних інфекцій, шкірних хвороб, а також здійснює видалення бородавок і папілом. З 2004 року є кандидатом медичних наук.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Фізіотерапевт Усатенко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог, фізіотерапевт, спеціалізується на лазерній терапії дефектів шкіри, корекції ваги після пологів, лікуванні целюліту і розтяжок безопераційним методом, лазерної епіляції і т.д.
Лікар Нейрохірург Ромась Андрій Юрійович на Doc.ua
Нейрохірург, має вищу категорію, працює з дітьми та дорослими, займаючись лікуванням больових синдромів, судинних хвороб головного мозку, остеохондрозу, черепно-мозкових травм і ін.
Лікар Ортодонт Канівська Варвара Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильного положення зубів, лікуванні карієсу, пародонтиту, пародонтозу.
Лікар Анестезіолог Друпп Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог вищої категорії має досвід роботи в реанімаційному відділенні хірургічного та соматичного профілю. Наталія Анатоліївна володіє регіонарними методами знеболювання (спінальна, епідуральна, каудальна анестезія). Забезпечує анестезіологічний посібник при урологічних, офтальмологічних, неонатологічних, ЛОР операціях у дітей будь-якої категорії складності
Лікар Анестезіолог Рудяк Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має вищу лікарську категорію, володіє сучасними методами анестезіологічного забезпечення кардіохірургічних хворих і хворих загальнохірургічного профілю. Проходив стажування в кардіохірургічних клініках Німеччини.
Лікар  Думка Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна займається вивченням, лікуванням і профілактикою впливу несприятливих і шкідливих умов праці на здоров'я людини.
Лікар Стоматолог-ортопед Трохимчук Андрій Миронович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ортопед-стоматолог займається постановкою діагнозу і лікуванням ротової порожнини при захворюваннях стоматологічного профілю. Проводить заходи щодо підготовки порожнини рота до протезування, вибирає найбільш підходящий спосіб протезування
Лікар Стоматолог-ортопед Шумейко Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Пойманова Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна Пойманова є досвідченим оториноларингологом, який веде клінічну практику понад 15 років. Лікар спеціалізується на сурдології, наданні невідкладної допомоги по ЛОР-профілю, оперативному / консервативного лікування хвороб вуха, носа, горла дорослих і дітей