Сторінка 532: Приватні лікарі в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог Скребцова Ганна Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-косметолог, дерматолог володіє ін'єкційними методиками по догляду за шкірою і її омолодження (контурна пластика, біоревіталізація, плазмоліфтінг, хімічні пілінги). Займається радіохвильовим видаленням новоутворень і судин. Проводить лазерну епіляцію
Лікар Нарколог Гавриленко Леонід В’ячеславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на наркології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Допомагає впоратись з проблемами наркологічного профілю: наркотична та алкогольна залежність
Лікар УЗД-фахівець Лантух Юлія Володимирівна на Doc.ua
Займається проведенням ультразвукової діагностики (діти, дорослі), має великий практичний досвід в діагностиці новонароджених і грудних дітей. Також має досвід роботи в педіатрії та гастроентерології, завдяки якому і виявляє багато патологічні процеси в організмі.
Лікар Стоматолог-хірург Цимбалістий Олег Володимирович на Doc.ua
Олег Володимирович брав участь у понад 50-ти міжнародних конгресах, симпозіумах і майстер-класах хірургічного напряму, займається лікуванням захворювань зубів, проводить діагностику, огляд і складає план подальшого лікування.
Лікар Анестезіолог Скочко Сергій Петрович на Doc.ua
Доктор Скочко володіє всіма видами сучасного анестезіологічного забезпечення (внутрішньовенний, ендотрахеальний і ін.), Здійснює спинномозкову анестезію, а також весь спектр реанімаційних заходів.
Лікар Терапевт Головкевич Лариса Геннадіївна на Doc.ua
Лікар Кардіолог Косарчук Леся Миколаївна на Doc.ua
Кардіолог займається веденням пацієнтів з гіпертонічною хворобою в до і післяопераційному періоді, порушеннями ритму і наявною серцевою недостатністю. Призначає лікування і проводить діагностику
Лікар Невролог Кир'ян Ніна Ярославівна на Doc.ua
Лікар-невролог першої категорії володіє сучасними методами діагностики неврологічних патологій, комплексно підходить до лікування порушень в роботі нервової системи людини. У своїй роботі використовує мануальну терапію, фармакопунктуру, голкорефлексотерапії
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Дячук Михайло Дмитрович на Doc.ua
Михайло Дмитрович лікар-уролог першої категорії, кандидат медичних наук. Він спеціалізується на ендоурології, проводить ендоскопічні і лапароскопічні операції, УЗД органів сечостатевої системи. Лікар є автором 30 наукових статей і 5 патентів.
Лікар Кардіолог Беліченко Олена Олександрівна на Doc.ua
Кардіолог спеціалізується на виявленні вроджених вад серця і ревматичних хвороб у дітей, веденні хворих з ішемією, порушенням ритму, гіпертонією і після інфаркту міокарда, лікуванні хронічної серцевої втоми, міокардитів. Проводить ЕХО-КГ дорослим і дітям, холтерівське і добовий моніторинг артеріального тиску