Сторінка 535: Приватні лікарі в Києві

Лікар Подолог Штода Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Займається вирішенням таких проблем, як: оніхокріптоз, оніхогріфоз, оніхомікоз, все стадії мозолів, натоптиші, пітливість стоп. Проводить апаратний педикюр, медичний манікюр, лікує врослі нігті за допомогою пластин і скоб
Лікар УЗД-фахівець Керусь Сергій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар займається проведенням ультразвукових досліджень у дорослих. Спеціалізується на проведенні УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, молочних залоз, щитовидної залози, ехокардіографії, доплерографічних досліджень судин і ін.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Павелко Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії проводить огляд хворих з пальпацією. Здійснює апаратне лікування, УЗ-діагностику пацієнтів з хворобами серцево-судинної, дихальної та ін. Систем. Доктор практикує лікування хвороб серцево-судинної і дихальної систем більше 15 років
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Пурпашанг  Марям  Іраджи на Doc.ua
Марям Іраджі головний лікар клініки стоматології Marycare, стоматолог-терапевт, ортопед. Спеціалізується на художній реставрації зубів будь-якої складності, лазерній терапії, ендодонтичному лікуванні кореневої системи зубів будь-якої складності, фахівець в області естетичного протезування і комплексної діагностики та лікування. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Кардіохірург Петканич Мирослав Мирославович на Doc.ua
Лікар проводить інтервенційне і хірургічне лікування порушень ритму серця, в тому числі складних форм. Крім того займається оперативними втручаннями з приводу порушень ритму, імплантацією штучних водіїв ритму, ресинхронізаційних водіїв ритму при застійній серцевій недостатності
Лікар Проктолог, Хірург Кузьменко Денис Сергеевич на Doc.ua
Лікар Хірург Циганок Андрій Михайлович на Doc.ua
Андрій Михайлович проводить повний комплекс оперативних втручань, пов'язаних із захворюваннями органів черевної порожнини. Володіє технікою ультразвукової діагностики ОЧП, доплерографії вен кінцівок, м'яких тканин.
Лікар Невролог Новгородський Денис Миколайович на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Таранушенко Валентина Євгеніївна на Doc.ua
За час роботи оволоділа більшістю сучасних методик обстеження, в тому числі дослідження у органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів репродуктивної системи у чоловіків і жінок, поверхнево розташованих структур, м'яких тканин, суглобів. Особливу увагу лікар приділяє дослідженням судин - дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, дослідженням судин голови і шиї, дослідженням судин нирок
Лікар Терапевт, Ендокринолог П'ятниця Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна займається діагностикою та лікуванням, веде пацієнтів з патологією ендокринної залози, ендокринно-гінекологічними порушеннями, патологією наднирників, надмірною масою тіла, затримкою статевого розвитку. Крім того, лікар приймає пацієнтів з усіма хворобами терапевтичного профілю