Сторінка 539: Приватні лікарі в Києві

Лікар Акушер-гінеколог Жаленко Мирослава Вікторівна на Doc.ua
Жаленко Мирослава Вікторівна проводить лікування захворювань запального характеру (гнійно-запальні захворювання, що передаються статевим шляхом, вірусні), порушень менструального циклу, доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, гіперпластичних і дистрофічних змін в шийці матки, порушень менструальної функції, генітального ендометріозу
Лікар Косметолог Нижник Світлана Дмитрівна на Doc.ua
Кваліфікований косметолог проводить широкий спектр косметологічних процедур: лікувальні чистки обличчя, доглядові процедури, пілінги, лазерну і воскову епіляцію, мезотерапію і біоревіталізацію, плазмоліфтинг, контурну пластику філерами, ін'єкції ботулотоксину і видалення новоутворень
Лікар Акушер-гінеколог, Інфекціоніст, Реабілітолог Громадський Євгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Іванович Ганна Андріївна на Doc.ua
Педіатр, інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії Іванович Анна Андріївна, проводить консультації, збір анамнезу, огляди, аускультацію, пальпацію, призначення аналізів, призначення та контроль (корекція) лікування, профілактичні огляди, патронаж новонароджених, складання графіка щеплень, консультації по ГВ, прикорму, догляду за дітьми.
Лікар Стоматолог Костенко Олена Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, сфера діяльності фахівця включає очищення зубів за допомогою апарату Air-Flow, чистку ультразвуковими скейлером, відбілювання, лікування зубних каналів, ін'єкційне лікування пародонтиту, реставрація зубної емалі і т.д.
Лікар Кардіолог Федоренко Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, лікує аритмію, вегетосудинну дистонію, стенокардію, серцеву недостатність і інші хвороби серця, проводячи з метою діагностики електрокардіографію, ехокардіографію і т.д.
Лікар Нарколог, Психіатр Карнацевич Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на наркології і психіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Косметолог Свідерська Злата Анатоліївна на Doc.ua
Злата Анатоліївна - професіонал у сфері косметології. Займається контурною пластикою, ботулінотерапією, преміум-ревіталізацією, ферментотерапією, мезотерапією, карбоксітерапією. Проводить масаж обличчя, чистку обличчя, пілінги, лазерну епіляцію
Лікар Інфекціоніст Крит Анатолій Анатолійович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Обертюк Валентин Николаевич на Doc.ua