Сторінка 543: Приватні лікарі в Києві

Лікар Отоларинголог Загайний Сергій Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вух, горла і носа. Грамотно призначає консервативне лікування встановленої патології ЛОР-органів, застосовує необхідні процедури і маніпуляції, рекомендує профілактичні заходи. Бере активну участь в наукових конференціях, симпозіумах, з'їздах по отоларингології.
Лікар Стоматолог-ортопед Дубровін Олексій Вікторович на Doc.ua
Дубровін А.В. - видатний лікар фахівець в області стоматології та ортодонтії. Його досвід роботи складає більше 19 років. Спеціалізується на знятті зубних відкладень (використовує ультразвуковий скайлер), ендодонтичне лікування зубів, встановлення пломб.
Лікар Анестезіолог Долгова Інна Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда, досвідчений анестезіолог-реаніматолог, фахівець з надання всіх видів респіраторної допомоги пацієнтам з недостатністю дихальної функції, здійснює всебічну терапію легеневої гіпертензії, використовує ультрасонографію в інтенсивній терапії.
Лікар Стоматолог Ткаченко Сергій Антонович на Doc.ua
Стоматолог, головний лікар клініки. Проводить профілактику і лікування карієсу у дорослих і дітей, лікує також пульпіт, періодонтит та інші захворювання. Здійснює лікування під мікроскопом, використовує наркоз при необхідності
Лікар Хірург, Ендоскопіст Чібісов Олексій Леонідович на Doc.ua
Олексій Леонідович спеціалізується на проведенні планових, ургентних операцій по загальній хірургії. Проводить лікування гострої хірургічної патології традиційним і лапароскопічним методом. Володіє ендоскопічними методиками діагностики захворювань шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки.
Лікар Отоларинголог Кучеренко Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог Кучеренко Олена Михайлівна володіє всіма необхідними навичками для діагностики та лікування широкого спектру отоларингологічних захворювань (ендоскопія ЛОР органів, амбулаторні хірургічні маніпуляції, пункція в / ч пазух, промивання мигдалин, носа)
Лікар Косметолог, Фізіотерапевт Гончарук Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається проведенням омолоджуючих фізіотерапевтичних процедур в косметології: фотолікування, озонотерапія, проводить відновне лікування після пластичних операцій, виконує контурну пластику обличчя з використанням об'ємних препаратів.
Лікар Масажист, Фізіотерапевт, Реабілітолог Орленко Олександр на Doc.ua
Лікар проводить відновлювальний, класичний оздоровчий і профілактичний масаж, спортивний, лімфодренажний масаж, фізіотерапевтичні процедури, медичні маніпуляцї і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог Скоробогата Олена Сергіївна на Doc.ua
Завідуюча гінекологічним відділенням, лікар акушер-гінеколог. Займається діагностикою та лікуванням патологій шийки матки, ендометріозу, кіст яєчників, міоми матки, запальних захворювань жіночих статевих органів, порушень менструального циклу
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-протезист Петросьян  Станіслав  Валерійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед з досвідом роботи більше 10 років. Спеціалізується на сучасних методиках протезування. Професійно встановлює будь-які види коронок, виконує імплантацію, проводить естетичну реабілітацію за допомогою вінірів.