Сторінка 544: Приватні лікарі в Києві

Лікар Пластичний хірург, Хірург Унгурян  Іван  Сергійович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Смолянська Юлія Борисівна на Doc.ua
Спеціалізується на наданні терапевтичної стоматологічної допомоги дорослим пацієнтам і дітям, приймає вагітних. Грамотний, чуйний фахівець в питаннях лікування зубів і захворювань порожнини рота. Проводить естетичну реставрацію зубів сучасними матеріалами, відбілювання, прикраса зубів стразами і скайсами.
Лікар Анестезіолог Кропивко Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог першої категорії, проводить всі види штучного кровообігу, гемодіафільтрації, гемодіаліз, гемо- та імунопреціпітаціі. Стажувалася в провідних клініках Польщі, Росії, Хорватії, Німеччини. Має сертифікат GCP міжнародного зразка.
Лікар Дерматовенеролог Ігнатенко Світлана Василівна на Doc.ua
Світлана Василівна - фахівець в області естетичної косметології, підбирає індивідуальні програми по догляду за шкірою, проводить пілінги і інші доглядові процедури, виконує класичний і пластичний масаж обличчя
Лікар Радіолог Ярмак Олег Григорович на Doc.ua
Радіолог, академік РАПН і ЕАЕН, спеціаліст першої категорії, автор наукових робіт і статей, область професійної діяльності проведення променевої терапії по методу IMRT (модельована за інтенсивністю променева терапія).
Лікар Стоматолог Дубовенко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Олександрівна займається естетичною реставрацією зубів, виконує відновлення дефекту твердих тканин і коронкової частини зуба при каріозному процесі, сколах.
Лікар Кардіохірург Хохлов Андрій Валерійович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, завідує одним з відділень «Інституту серця» (рентгенендоваскулярної хірургії та ангіографії). Займається лікуванням аритмії серця, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, мітральної недостатності, миготливої ​​аритмії, стенозу мітрального клапана та ін.
Лікар Педіатр Можарова Наталія Андріївна на Doc.ua
Лікар педіатр першої кваліфікаційної категорії Можарова Наталія Андріївна, має значний досвід роботи з дітьми. Проводить складання графіка вакцинації, консультації з питань грудного вигодовування, патронаж новонароджених, заповнення медичної документації, амбулаторний прийом дітей від 0 до 18 років, оформлення довідок в дитячий садок і школу
Лікар Косметолог Котляр Ірина Ігорівна на Doc.ua
Котляр Ірина Ігорівна спеціалізується на естетиці по тілу. Виконує такі процедури: масаж, обгортання тіла, апаратні методики для тіла (BTL терапія, лазерний ліполіз, RF терапія, кавітація)
Лікар Хірург Гордійчук Максим Аркадійович на Doc.ua
Максим Аркадійович є доцентом кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Спеціалізується на імплантації, проведенні хірургічних втручань: операції по заміщенню кісткової тканини, хірургічне лікування ясен, зубозберігаючі операції.