Сторінка 549: Приватні лікарі в Києві

Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Ендоскопіст Зінчук Наталія Михайлівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, терапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.
Лікар Косметолог Соломенко Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар дерматолог-косметолог, спеціалізується на апаратної косметології, проводить естетичну мезотерапію, уколи Диспорта, контурну пластику TEOSYAL, а також препаратами Laboratories FILORGA. Допомагає усунути акне, розацеа, вугровий висип, сухість шкіри і її вікові зміни і т.д.
Лікар Ендокринолог Гарницька Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ендокринолог, кандидат медичних наук. Займається лікуванням комплексу патологій ендокринної системи. Проводить процедури - опплерометрію судин, дослідження чутливості нижніх кінцівок (всі види), нейрометрію.
Лікар Стоматолог-хірург Єфісько Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна є досвідченим щелепно-лицевим хірургом, що спеціалізуються на проведенні операцій на щелепі будь-якої складності, ортогнатії, ринопластиці, блефаропластиці і т.д. Авторству лікаря Єфісько належить 5 наукових робіт, включаючи патент на винахід.
Лікар Психотерапевт Наливайко Наталія Вікторівна на Doc.ua
Приватна практика в особистому кабінеті. Індивідуальне консультування, індивідуальна психотерапія з питань міжособистісних відносин, кризових станів, емоційних розладів, травматичних переживань, проблем взаємин з батьками. Сімейне консультування. Психоаналітична опрацювання глибинних причин життєвих невдач і сценаріїв (довгострокова терапія). Спеціаліст по глибинної психології, має досвід роботи в кризових точках.
Лікар Психолог Ель Госейні  Олена  Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Василівна психолог другої категорії. Проводить психологічне консультування з приводу депресій, особистісних криз, вікових та сімейних кризів, післяпологових кризів, страхів вагітних. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років.
Лікар Стоматолог Паламар Ольга Петрівна на Doc.ua
Ольга Петрівна спеціалізується на пародонтології і гігієні порожнини рота. Проводить скейлінг, вектор-терапію, плазмоліфтинг, відбілювання зубів, лікує дисколорацію зубів, захворювання СОПР, гінгівіт, пародонтит.
Лікар Сімейний лікар Адарічев Валерій на Doc.ua
Сімейний лікар спеціалізується в кардіології, ревматології та гематології. У 2012 році захистив кандидатську дисертацію в сфері кардіології за фахом «Ішемічна хвороба серця». Опублікував більше 30 наукових статей.
Лікар Стоматолог Назаренко Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар дитячий стоматолог другої категорії.
Лікар Косметолог Коваль Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-косметолог, є методистом найвідоміших косметичних марок: San Malo, Bellefontaine. Спеціалізується на безопераційному омолодженні обличчя і тіла.