Сторінка 547: Приватні лікарі в Києві

Лікар Анестезіолог Косачова Інга Сергіївна на Doc.ua
Професіонал в питаннях проведення маніпуляцій в області анестезіологічного забезпечення на операціях, коригування побічних ефектів лікарських препаратів і транспортування пацієнтів незалежно від тяжкості стану і вікової групи. Веде прийом дітей від народження
Лікар Хірург Новіков Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович проводить діагностику, лікування невідкладних хірургічних станів, доктор лікує такі хвороби, як травми живота, водянка яєчника, грижі (пахові, пупкові), гострий апендицит і т.д.
Лікар Стоматолог-ортопед Мартинюк Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичної стоматології. Проводить комплексне планування багатопрофільної реабілітації пацієнта, художню реставрацію зубів, відновлення зубів коронками, естетичну реконструкцію вінірами, протезування на імплантатах
Лікар Масажист Лебідь Віталій Миколайович на Doc.ua
Масажист з більш ніж десятирічним стажем, фахівець з м'якої мануальної терапії та спортивної реабілітації.
Лікар Акушер-гінеколог Сікора Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням інфекційних і запальних захворювань сечостатевої системи; діагностикою та лікуванням ерозії, дисплазії шийки матки; корекцією порушень менструального циклу діагностикою і видаленням поліпів порожнини матки; консультує з контрацепції і проводить естетичну гінекологію
Лікар Флеболог, Судинний хірург Костенко Альона Андріївна на Doc.ua
Костенко Олена Андріївна — судинний хірург, флеболог. Проводить УЗД вен нижніх кінцівок; венектомію; склеротерапію; ліпофіллінг; наноліпофіллінг; PRP; застосовує методики поліпшення зовнішнього вигляду, корекція фігури, омолоджуючі операції. Лікар бере участь у вітчизняних і міжнародних конференціях, майстер-класах з пластичної хірургії, судинної хірургії
Лікар Сімейний лікар Романенко Інна Василівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог-терапевт Фірстов Юрій  Сергійович на Doc.ua
Юрій Сергійович - спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування каналів зубів під мікроскопом, розпломбування раніше лікованих каналів зуба будь-якої складності, реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Медведков  Віктор Валентинович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії. Проводить протезування естетичними прямими та непрямими реставраціями, профілактику стоматологічних захворювань, лікування карієсу та його ускладнень, реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог Возна Світлана Віталіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ендодонт. Здійснює лікування кореневих каналів, володіє технікою їх обтурації гарячим методом. Проводить художні реставрації.