Сторінка 550: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Новік Євгеній Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Євген Валерійович є експертом в області ортопедичних маніпуляцій в стоматології. Здійснює всі види протезування зубів, реабілітацію пацієнтів, які страждають на пародонтит. Займається плануванням ортопедичного лікування та імплантації, виготовленням металокераміки, вкладок, ультратонких вінірів, коронок і протезів із застосуванням інноваційних технологій. Веде прийом україно-, російсько- та англомовних пацієнтів.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Никитюк Віталій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Віталій Валерійович спеціалізується на хірургічній і терапевтичній стоматології. Лікує карієс і викликані ним ускладнення у вигляді пульпіту, періодонтиту і т. д. У своїй практиці використовує сучасні методи профілактики і лікування
Лікар Стоматолог Рудаков Дмитро Ігорович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед. Професійні інтереси - зняття зубних відкладень, лікування кореневих каналів, профілактика хвороб ясен, пломбування гарячої гутаперчею кореневих каналів, реставрація зубів (художня), протезування зубів (будь-який рівень складності).
Лікар УЗД-фахівець Мартинюк Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії Мартенюк Тетяна Володимирівна проводить ультразвукову пренатальну діагностику, доплерографію в акушерстві, УЗД в гінекології, біофізічній профіль плоду.
Лікар Стоматолог Біловол Олена Павлівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Полянська Юлія Юріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-гігієніст, проводить процедури з професійної гігієни порожнини рота, здійснює профілактику захворювань тканин пародонта.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Тараненко Тамара Вікторівна на Doc.ua
Доктор Тараненко Т.В. є досвідченим фахівцем в області ультразвукової та функціональної діагностики. Тамара Вікторівна неодноразово виступала на ТБ-передачах (ТРК «Київ», програми «Добрий вечір»), її авторству належить патент по новому способу терапії склеродермії у дітей.
Лікар Рентгенолог Трегуб Леся Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Трегуб Л.С. має великий досвід в цифровій рентгенології та комп'ютерній томографії. Леся Сергіївна є співавтором наукових статей на тему рентгенології, виданих в нашій країні і за кордоном.
Лікар Косметолог Родина Яна на Doc.ua
Лікар-косметолог широкої спрямованості, займається проблемами старіння шкіри, лікуванням захворювань і дефектів шкірного покриву, поліпшенням загального зовнішнього вигляду шкіри.
Лікар Стоматолог Терещенко Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, основний напрямок роботи - терапевтична стоматологія та хірургія. До того ж займається протезуванням, а також реставрацією зубів.