Сторінка 553: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Смоляренко Ілона Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, естетичні реставрації, лікування в умовах медикаментозного сну. Лікує такі захворювання: карієс, пульпіт, періодонтит. Веде прийом дітей від народження
Лікар Акушер-гінеколог Газій Василь Васильович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог приймає вагітних пацієнток, консультує з питань ендокринологічних порушень. Проводить кріохірургічні втручання, всі види операцій при патологіях жіночих статевих органів. Доктор систематично підвищує свій кваліфікаційний рівень
Лікар Косметолог Карпич Катерина Анатольевна на Doc.ua
Лікар косметолог, фахівець з естетики тіла, апаратних методик. Складає ефективні програми схуднення. Здійснює процедури по догляду за обличчям і тілом.
Лікар Кардіолог Ступак Олена Валеріївна на Doc.ua
Веде консультативний прийом, складає план лікування, проводить УЗД серця. Лікар займається лікуванням вегетосудинної дистонії, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, аритмії тощо.
Лікар Стоматолог Крупка Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології, терапевтичній стоматології, лікує гінгівіт, карієс, періодонтит, періостит, пульпіт, стоматит, зубний камінь, адентія
Лікар Стоматолог Петросян Арсен Павлович на Doc.ua
Лікар стоматолог. Спеціалізується на ортопедичній стоматології. Пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, в числі яких: відтворення одного або декількох зубів, відновлення функції жувального апарату, корекція форми зубів, протезування зубів (імплантація).
Лікар Психолог, Психотерапевт Сокіл Віолетта на Doc.ua
Віолетта Сокол - психолог, психотерапевт, а також особистий тренер. Більше 10-ти років в професії. В індивідуальній та сімейный терапії воліє поєднувати класичні і сучасні методи терапії. У лікаря значний досвід надання індивідуальних консультацій, роботи з подружніми парами і сім'ями в Україні та за кордоном. Є фахівцем з лікування депресії, стресу, психосоматичних захворювань, тривожних і депресивних розладів, проводить тренінги з особистісного росту. Приєдналася до Американського медичного центру в Києві в 2006 році. Володіє російською
Лікар Стоматолог Ярмоліцька Олеся Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог другої категорії. Пріоритетний напрямок в роботі - терапевтична стоматологія. Проводить профілактику виникнення карієсу, проводить процедуру відбілювання, встановлює пломби, усуває каріозні ускладнення і ін.
Лікар Педіатр Іщук Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр, що спеціалізується на спостереженні дітей раннього віку, надання рекомендацій щодо грудного вигодовування та вакцинації. Проводить лікування та профілактику соматичних патологій.
Лікар Кардіохірург Вашкеба Володимир Юрійович на Doc.ua
Доктор Вашкеба В.Ю. проводить оперативну корекцію серцево-судинних аномалій у дітей, займається науковою діяльністю. Так, Володимиру Юрійовичу належить близько 15 медичних публікацій в тематичних виданнях і 1 патент.