Сторінка 558: Приватні лікарі в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог Шалваров Костянтин Сергійович на Doc.ua
Костянтин Сергійович спеціалізується на терапії захворювань шкірного покриву, волосся. Володіє різними техніками масажу обличчя, тіла, методиками ін'єкційного омолодження, лазерними технологіями лікування, видалення судин. Розробляє індивідуальні комплекси по догляду за шкірою обличчя, тілом, програми реабілітації післяопераційних пацієнтів.
Лікар Гінеколог, Хірург Дмитрук  Євгеній  Петрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Євген Петрович хірург-гінеколог, доктор медичних наук. Спеціалізується лікар на хірургічному лікуванні гінекологічних захворювань (гістероскопічних, лапароскопічних, реконструктивних і пластичних операціях).
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Блоткевич Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор займається лікуванням карієсу будь-якої складності, лікуванням каналів під мікроскопом, художньою реставрацією, професійною гігієною ротової порожнини
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Уманська Анна Максимівна на Doc.ua
Доктор лікує акне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит, вірусні, грибкові та бактеріальні ураження шкіри і придатків шкіри. Виконує діагностику новоутворень шкіри, видалення доброякісних новоутворень шкіри, косметичну і естетичну корекцію обличчя і шкірних покривів.
Лікар Гастроентеролог Папенко Марина Олександрівна на Doc.ua
Проводить консультативний прийом дорослих пацієнтів від 18 років. Займається діагностикою та лікуванням гастроентерологічних захворювань.
Лікар Стоматолог Ибрагим Роман Ахмедович на Doc.ua
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Семенюта Ілля Олександрович на Doc.ua
Лікар проводить амбулаторний прийом, ведення та лікування гінекологічних пацієнтів: лікування запальних захворювань, лікування захворювань шийки матки, проблеми безплідності, порушення менструального циклу, питання контрацепції, корекція гормонального рівня. Надає невідкладну допомогу у гінекології, передопераційну підготовку, оперативне лікування, ведення хворих у ранньому післяопераційному періоді з упором на максимальну малоінвазивність та сучасність до підходу лікування всіх гінекологічних нозологій.
Лікар Стоматолог-терапевт Шагієва  Інна  Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна - стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист. Перелік послуг лікаря включає апаратне відбілювання, пломбування, реставрацію зуба, дитячу стоматологію та гігієнічне чищення.
Лікар Стоматолог-терапевт Поплавець  Богдан  Петрович на Doc.ua
Богдан Петрович - стоматолог-терапевт. Займається лікуванням каналів зубів під мікроскопом,вилучення зламаних інструментів, штифтів із каналів, закриттям перфорацій зуба. Також проводить розпломбування раніше лікованих каналів зуба будь-якої складності, лікування новоутворень на зубах та інше.
Лікар Невролог, Психотерапевт Латишева Анна Леонідівна на Doc.ua
Латишева Анна Леонідівна - лікар невролог 1 категорії, лікар психотерапевт. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової та психічної систем. Здійснює обстеження неврологічного, психічного (психологічного) стану. Лікує такі захворювання як: головний біль різного ґенезу; тривожні, депресивні, психосоматичні розлади, порушення сну; різні види запаморочення; шум у вухах/голові; гострий та хронічний неспецифічний біль у спині; поліневропатії, мононевропатії, невралгії; цереброваскулярні захворювання.