Сторінка 561: Приватні лікарі в Києві

Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Джанелідзе Давид Теймуразович на Doc.ua
Давид Теймуразович - лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Серед процедур, які проводить Давид Теймуразович: відеоколоноскопія, гастроскопія, дуоденоскопія, біопсія. Лікар є автором 42 наукових статей
Лікар Офтальмолог, Хірург Дьомін Олег Ігорович на Doc.ua
Олег Ігорович - головний лікар клініки «Оптімед». Спеціалізується на різних методах діагностики, рефракційних, порожнинних хірургічних втручаннях. Володіє лазерними методиками лікування сітківки, глаукоми.
Лікар Стоматолог Давиденко Денис Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дитячий стоматолог. Професійні інтереси - лікування карієсу, пульпіту, хвороб слизової поверхні порожнини рота. Профілактика захворювань, глибоке фторування, сріблення, гігієна порожнини рота з використанням професійних засобів, проведення уроків гігієни.
Лікар Ендокринолог Пронін Олексій Володимирович на Doc.ua
Лікар-ендокринолог першої категорії, проводить лікування патологій ендокринної системи, корекцію інсулінотерапії, підбір дієти, встановлення інсулінових помп. Спеціаліст бере активну участь в науково-дослідних роботах.
Лікар Психолог Полтенко Євгенія Олексіївна на Doc.ua
Лікар консультує дітей і дорослих з психологічними розладами. У своїй роботі застосовує психологічне мультимодальне консультування (гештальт-психотерапія, тілесно-орієнтована, екзистенційна психотерапія), сімейну системну психотерапію і психологію.
Лікар Акушер-гінеколог Гаспарян Каріне Артурівна на Doc.ua
Каріне Артурівна займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань і патологій. Лікує інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу, гіперплазію ендометрія, СПКЯ, безпліддя у пар та ін. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, гістероскопію, електроконізацію шийки матки, встановлення і видалення внутрішньоматкової спіралі та інші гінекологічні процедури
Лікар Стоматолог Данько Ліна Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ліна Юріївна спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Лікар усуває дефекти зубного ряду, лікує ускладнення карієсу, і захворювання порожнини рота.
Лікар Флеболог, Судинний хірург Костенко Олена Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії та ультразвуковій діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічна венозна недостатність, варикозна хвороба нижніх кінцівок, тромбофлебіт, тромбоз глибоких вен, посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки пов'язані з венозною недостатністю, ретикулярної варикоз
Лікар Масажист Виноградов Володимир Васильович на Doc.ua
Масажист, володіє різними техніками лікувального, косметичного, що моделює, дитячого масажу і іншими масажними техніками.