Сторінка 562: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Липов  Євгеній Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів, ендодонтичному лікуванні, проводить художню реставрацію, відбілювання зубів, консервативне лікування захворювань пародонту. Постійно підвищує свій професійний рівень, опановує новітніми технологіями і маніпуляціями у стоматологічному лікуванні і естетичній корекції зубного ряду
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Захарова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на ендокринології та дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає схему лікування. Займається лікуванням ожиріння, діабету, гіпертиреозу, гіпотиреозу та ін.
Лікар Стоматолог, Терапевт Толкачов Владислав Вадимович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар УЗД-фахівець Яцик Інна Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів малого таза у жінок і чоловіків, органів черевної порожнини, нирок. Вивчає стан щитовидної залози і лімфовузлів, м'яких тканин.
Лікар Педіатр Добровенко Людмила на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Лікар в медицині більше дев'яти років. Людмила Добровенко має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми.
Лікар Дерматовенеролог Драганова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, видалення доброякісних новоутворень шкіри, лазерне видалення судинних патологій, ботулінотерапію, контурну пластику, мезотерапію. Лікує доброякісні новоутворення шкіри, акне і атопічний дерматит
Лікар Стоматолог Худзік Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Веде прийом дорослих і дітей. Займається ендодонтичним лікуванням каналів зубів, реставрацією і анатомічним відновленням зубів. Лікує карієс, пульпіт, періодонтит і ін.
Лікар Нейрохірург Набойченко Андрій Геннадійович на Doc.ua
Доктор понад дев'ять років в медицині. Спеціалізується на хірургічному лікуванні пухлин головного мозку, нейроонкології, оперативному лікуванні пухлин і захворювань черепних нервів, невралгій, больових синдромів обличчя та голови. Також займається лікуванням аномалій розвитку нервової системи у дорослих (аномалії Арнольда-Кіарі, Денді-Уокера), гідроцефалії у дорослих, закритих дефектів черепа, радикулопатії, судинних захворювань нервової системи та ін.
Лікар Психолог, Психотерапевт Март Тетяна на Doc.ua
Магістр психології. Проводить індивідуальне та сімейне консультування, психотерапію, лайф-коучинг. Працює з запитами підвищення самооцінки, усуває невпевненість в собі, допомагає позбутися від почуття самотності, усунути страх осуду і критики
Лікар Стоматолог Петрішин Марина Юріївна на Doc.ua
Марина Юріївна проводить лікування, діагностику захворювань зубів, коригує напрямок росту і прикусу у дорослих і дітей. На практиці застосовує методи комбінування знімною і незнімної техніки, різних систем знімних функціональних апаратів і т.д.