Сторінка 566: Приватні лікарі в Києві

Лікар Фізіотерапевт Овчаренко Наталія Олександрывна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на фізичній терапії. Проводить обстеження, тестування, визначає функціональний стан і рівень фізичного розвитку, визначає рухові порушення. Розробляє програми фізичної терапії, або компоненти індивідуальної програми реабілітації, що стосуються фізичної терапії. Встановлює цілі, розробляє і впроваджує комплекс заходів і рекомендацій у програму. Веде прийом для пацієнтів з 18 років
Лікар Терапевт, Фізіотерапевт Брикульська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-терапевт, фізіотерапевт, успішно проводить лікування простудних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, температури неясного генезу і т.д.
Лікар Кардіолог Кучмей Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Кардіолог, приймає пацієнтів, які скаржаться на симптоми, які вказують на хворе серце. Спеціаліст уважно оглядає хворого, проводить УЗД серця і судин, а також електрокардіограму.
Лікар Невролог Тишковець Ольга Ігорівна на Doc.ua
Лікар невролог Тишковець Ольга Ігорівна має великий досвід роботи, проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування таких захворювань і патологій, як: епілепсія, тикозні розлади, перинатальне ураження головного мозку, ДЦП, розлади аутистичного спектру, СДУГ та ін.
Лікар Анестезіолог Чухліб Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, спеціалізується на сучасних аспектах тривалої інтенсивної терапії, терапії синдрому мезентеріальних ішемії у пацієнтів в критичних станах, клінічному харчуванні і контролем його ефективності.
Лікар Стоматолог Шумейко Антон Олександрович на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Гізов Марк на Doc.ua
У Марка Гізов - понад вісім років досвіду роботи хірургом, сімейним лікарем і урологом в приватних і державних медичних установах. Серед професійних інтересів доктора - складні випадки захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок, сечовивідних шляхів, чоловічого безпліддя, захворювань, що передаються статевим шляхом, а також ревматичних захворювань, гіпертонічної хвороби та алергічних реакцій. Доктор є автором наукових статей з урології та андрології в українських медичних виданнях.
Лікар Масажист Кирилюк Віталіна Юріївна на Doc.ua
Лікує грижу Шморля, протрузію міжхребетних дисків, грижі шийного відділу, захворювання поперекового і грудного відділу, радикулопатію, кривошею, кривов'яз, дисплазію кульшових суглобів, плоскостопість, х-образні ноги, рахітичні стани
Лікар Анестезіолог Боярчук Євгеній Михайлович на Doc.ua
Анестезіолог, фахівець в методах механічної підтримки кровообігу при серцевій недостатності. Здійснює терапію інфекційно-токсичного шоку та сепсису (інтенсивну), а також інвазивний контроль гемодинаміки.
Лікар Стоматолог Баланда Олена Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Павлівна є фахівцем з загальної стоматології, так, доктор надає екстрену стоматологічну допомогу, здійснює пломбування та реставрацію зубів, виконує всі послуги первинної хірургічної допомоги в стоматології, і має досвід в знімному і незнімному протезуванні.