Сторінка 565: Приватні лікарі в Києві

Лікар Педіатр Павличенко Ганна Романівна на Doc.ua
Анна Романівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Проводить профілактику і лікування сезонних захворювань, алергії, захворювань травної, дихальної та сечовидільної системи, первинну діагностику імунодифіциту і аутоімунних захворювань, психосоматичних проблем у дітей і підлітків. Консультує з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинації.
Лікар Масажист Колосова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна проводить всі види класичного та лікувального масажу. Лікар виконує загальний і класичний масажі, масаж кінцівок, комірцевої зони, голови, грудної клітки, лімфодренажний та ін. Проводить процедури за показаннями при будь-якої патології а також реабілітацію, відновлення після травм.
Лікар Кардіолог Михайлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, основний напрямок діяльності - лікування кардіоміопатій (патологія міокарда, при якій серцевий м'яз функціонально і структурно змінений за відсутності артеріальної гіпертензії, патології коронарних артерій і поразки клапанного апарату).
Лікар Масажист Дерев'янко Олена Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований масажист з досвідом роботи більше 8-ми років веде прийом пацієнтів за напрямком ортопедія і травматологія. Здійснює всі види масажу, в тому числі лікувально-реабілітаційні, використовуючи сучасні техніки
Лікар Офтальмолог, Хірург Ковальчук Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Сергіївна спеціалізується на рефракційної хірургії, лазерної хірургії сітківки, в тому числі при цукровому діабеті. Проводить комплексну діагностику хвороб очей, включаючи флуоресцентну ангіографію.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Терещенко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Займається індивідуальним підбором харчування для зниження і набору маси тіла при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, цукровому діабеті 1-го і 2-го типів, порушеннях функції щитовидної залози, артеріальній гіпертензії та ін. Розробляє програми раціонального і спортивного харчування, профілактики захворювань і оздоровлення організму. Навчає принципам здорового способу життя
Лікар Кардіолог Скибчик Ярослав Васильович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, діагностує патології серцево-судинної системи, лікує аритмії серця, атеросклероз, серцеву недостатність, перикардит, ендокардит, пороки серця, міокардіодистрофії, ішемічну хворобу серця і т.д.
Лікар Анестезіолог Мартинюк Ірина Іванівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, фахівець в клінічному застосуванні в інтенсивної терапії ниркової замісної терапії. Спеціалізується на корекції волемічного статусу, а також особливості проведення екстракорпоральних методик підтримки життєдіяльності при порушеннях гемостазу.
Лікар Дерматолог, Косметолог Невзорова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, атестований фахівець з динамічної лазерної епіляції Moveo. Лариса Володимирівна - досвідчений фахівець в області косметології, приймає дорослих і дітей. Лікар виконує мезотерапію, пілінги та догляди, контурну пластику і апаратну косметологію, допомагає пацієнтам з проблемами шкірного покриву (акне, демодекоз і т. д.)
Лікар Психотерапевт Климов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Костянтин Володимирович - гештальт-психотерапевт. Працює з пацієнтами при психосоматичних, депресивних, тривожних розладах та ін. Регулярно проходить тематичні тренінги з метою підвищення кваліфікації.