Сторінка 568: Приватні лікарі в Києві

Лікар Кардіолог Кацітадзе Ігор Юрійович на Doc.ua
Ігор Юрійович діагностує і лікує гострі стани у кардіологічних хворих. Його авторству належать 25 наукових робіт, 8 з яких опубліковані в міжнародних журналах. Є координатором проекту «Kyivdoktor» і викладає кардіологію і ревматологію для студентів 4-6-их курсів в медичному університеті ім. О.О. Богомольця.
Лікар Стоматолог-ортопед Богачук  Юрій Олександрович на Doc.ua
Володіє всіма сучасними техніками знімного і незнімного протезування зубів, встановлює імпланти. Спеціалізується на лікуванні і естетичній корекції дефектів зубного ряду (відколи, дефекти емалі, недосконалість форми зуба, щілини між зубами та ін.) Допомагає повернути зубам якісну естетику і функціональність без болю, з мінімальними витратами часу.
Лікар Сімейний лікар Ковальська Оксана на Doc.ua
Доктор спеціалізується в малоінвазивній кардіології. Є членом Європейської асоціації малоінвазивних серцево-судинних втручань, автором численних наукових статей. Приєдналася до команди фахівців Американського медичного центру в 2016 році
Лікар Стоматолог Єремєєва Катерина Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Катерина Миколаївна спеціалізується на лікуванні підвищеної чутливості зубів, відбілюванні (домашнє, лазерне, фотовибілювання), пародонтологичній терапії, профілактиці захворювань зубів і на інших процедурах терапевтичної стоматології.
Лікар УЗД-фахівець Вереш Дмитро Богданович на Doc.ua
Володіє сучасними методами ультразвукової діагностики різних внутрішніх органів. Проводить УЗД органів черевної порожнини, печінки, нирок, щитовидної залози, сечового міхура. Знаходить підхід до кожного пацієнта і ретельно пояснює індивідуальний випадок клієнта.
Лікар Нарколог, Психіатр Отрощенко Петро Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Петро Олександрович лікує розлади психіки, депресивні і тривожно-депресивні стани, наркотичну залежність, астенічні і тривожно-депресивні стани після перенесеної коронавірусної хвороби
Лікар Стоматолог Толока Валерія Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог загального профілю, веде прийом дорослих і дітей із захворюваннями зубів різної етіології. Займається лікуванням карієсу будь-якого ступеня складності, а так само ускладнень каріозного процесу (пульпіт, періодонтит), лікуванням захворювань слизової оболонки рота (стоматити, гінгівіт), захворювань пародонту (пародонтит, пародонтоз)
Лікар УЗД-фахівець Фріз Артур Петрович на Doc.ua
Артур Петрович - фахівець в області виявлення патологій в тілі людини методами ультразвукових досліджень. Займається прийомом дорослих і дітей старше 5-ти років, а також в разі необхідності проведенням консультацій з питань діагностики.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Видра Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Олександрівна — дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Проводить процедури, спрямовані на усунення сухості і жирності шкіри, акне, зморшок, птозу, широких пір, пігментації, тьмяного кольору обличчя. Також, лікар проводить лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, локального ожиріння, купероза, алопеції
Лікар Стоматолог Савченко Дар'я Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-ендодонт. Здійснює весь комплекс стоматологічних процедур з ендодонтичного лікування зубів і художньої реставрації зубного ряду.