Лікар Ортопед, Рефлексотерапевт, Травматолог, Кінезітерапевт, Остеопат, Ортопед-травматолог Федоряка Роман Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії та травматології, остеопатії, кінезітерапії, рефлексотерапії. Професійні інтереси Романа Васильовича - проведення кінезіотейпування, м'язово-фасціальної релаксації, масажу, кінезетерапії. Також володіє методиками з мануальної терапії, лікувальним блокадам.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Дарʼя 28 Лютий 2024
Дуже все сподобалося, лікар професійний. Записалися і будемо далі відвідувати клініку. З лікарем у нас була первісна консультація, тому задоволені на всі сто відсотків, перші враження хороші
Ірина 08 Лютий 2024
Лікар високого рівня, лікар дуже мені допоміг. Відбувається процес лікування і маю покращення. Записалась до лікаря на наступний прийом
Дарина 13 Січень 2024
Прийомом задоволена, лікар змістовно проконсультував, надав всі необхідні рекомендації, дякую.
Анастасія 26 Грудень 2023
Все було чудово, дякую.
Марія 05 Грудень 2023
Консультація пройшла досить швидко, але інформативно - лікар відповів на мої питання, та пояснив усе про мій стан, надав рекомендації та прописав лікування. Залишилась повністю задоволена.
Діана 16 Листопад 2023
Все сподобалось. Лікар мене добре обслуговував, гарно  зробив огляд, пояснив що треба далі робити.
Ольга 09 Листопад 2023
Мені немає з ким порівняти лікаря, але я б рекомендувала лікаря, все було добре
Людмила 03 Жовтень 2023
Наталія 03 Жовтень 2023
Очень внимательный врач, максимум удовольствия от консультации осталось.
Марк 26 Вересень 2023
Лікар дуже уважний, все разповідає докладно та зрозуміло. Консультацією залишились задоволені.