Сторінка 573: Приватні лікарі в Києві

Лікар Офтальмолог Билик Орися Любиморівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить субкон'юнктивальні і парабульбарні ін'єкції, видалення сторонніх тіл кон'юнктиви і рогівки, масаж повік, вимірювання внутрішньоочного тиску, візометрію, оптико-когерентну томографію, комп'ютерну периметрію. Веде прийом для дорослих і дітей з 4-х років
Лікар Анестезіолог Пугач Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна забезпечує проведення всього спектру анестезіологічних маніпуляцій, налагоджує ентеральне і парентеральне харчування в разі вроджених серцево-судинних вад у дітей та ін.
Лікар Косметолог Фурлет Юлія Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст в області косметології. Проводить широкий спектр чисток, пілінгів, лазерну епіляцію, мезотерапію, контурну пластику, апаратну корекцію фігури. Займається корекцією естетичних недоліків шкіри обличчя і тіла, корекцією вікових змін шкіри
Лікар Анестезіолог Вакар Катерина Вікторівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, надає анестезіологічне забезпечення хірургічних, гінекологічних, травматологічних операцій, ендоскопічних обстежень. Працює з пацієнтами з цукровим діабетом, ожирінням, бронхіальною астмою та ін. патологіями
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Волошко Лідія Богдановна на Doc.ua
Лідія Богданівна - лікар-кардіолог, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного профілю. Спеціаліст проводить УЗД серця для виявлення захворювань органу і збоїв ритму. Лікує аритмію, серцеву недостатність, захворювання клапанів серця, ішемічну хворобу, міокардит
Лікар Лікар функціональної діагностики Бевзюк Уляна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Пріоритетні області діагностики лікаря — порушення роботи серця і судин, головного мозку, що дає можливість підібрати правильну методику лікування. Розшифровує дані ЕЕГ
Лікар Рентгенолог Соловей Антон Михайлович на Doc.ua
Антон Михайлович спеціалізується на проведенні рентгенограм і рентгеноскопії, досліджень із застосуванням рентген-контрастних речовин з подальшою інтерпретацією
Лікар Отоларинголог Коровай Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар виконує планові та ургентні оперативні втручання: аденотомія, тонзилотомія, тонзиллектомія, тимпанопункція, гайморотомія, вазотомія, накладання трахеостоми, інтубація дихальних шляхів. Також розкриває паратонзилярний абсцес, фурункул, карбункулу присінку носа або вуха. Робить ушивання м‘яких тканин лицевого черепа, вуха, завушной области, вузловий шов або косметичний, редресацію кісток носа. Додатково лікар проводить ендоскопію лор органів, інстиляцію в гортань, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання носа за Proetz, інтраназальну блокаду, продування за Поліцером.
Лікар Ендокринолог Ніколенко Ганна Олександрівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Хрипко Ганна Миколаївна на Doc.ua