Сторінка 574: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Тонкоголос Павло Володимирович на Doc.ua
Павло Володимирович спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Проводить лікування каріозних захворювань, відновлення зубних рядів за допомогою протезів, імплантації. Займається відновленням зубів після ендодонтичного лікування.
Лікар Отоларинголог Просюк Іван Миколайович на Doc.ua
Іван Миколайович консультує дорослих і маленьких пацієнтів з патологіями ЛОР-органів. Спеціалізується на септопластиці, видаленні новоутворень, виправленні носової перегородки і проведенні тимпанопункції та носових блокад. Застосовує консервативне і оперативне лікування при запальних процесах в піднебінних мигдаликах
Лікар Стоматолог Скицько Андрій Васильович на Doc.ua
Андрій Васильович лікар-стоматолог, спеціалізується на хірургічному, ортопедичному та терапевтичному лікуванні зубів. Проводить видалення зубів, їх протезування, лікує карієс, а також ендодонтичні захворювання.
Лікар Фізіотерапевт, Кінезітерапевт Мороз Роман Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на фізіотерапії та кінезітерапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: радикуліт, синовіт, сколіоз, тендиніт, епікондиліт. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Бєлогубцев  Юрій  Олександрович на Doc.ua
Юрій Олександрович фахівець в області терапевтичної та ортопедичної стоматології, хірургії. Проводить видалення зубів, імплантацію.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Кириця Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна веде консультативно-діагностичний прийом дітей з народження і до підліткового віку. Спеціалізується на лікуванні дитячих хронічних захворювань серця, системи травлення та дихальної системи. Проводить консультації з питань вигодовування, патронаж новонароджених. Складає індивідуальний план вакцинації
Лікар Хірург Мотельчук Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар Анестезіолог Максименко Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань на серці та судинах. Працює з пацієнтами різного віку, знаходячи індивідуальний підхід до кожного хворого.
Лікар Ортодонт Славушевич Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, доктор проводить лікування пацієнтів з різними порушеннями прикусу. У своїй роботі Олександр Леонідович активно використовує комп'ютерне моделювання та 3D моделі.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Логвінов Ярослав Миколайович на Doc.ua
Доктор Логвинов Я.М. займається активною науково-дослідною роботою і лікарською практикою в області кардіології. Ярослав Миколайович виконує широкий спектр дослідження функції міокарда, починаючи з ЕКГ, закінчуючи тредміл-тестом, стрес-ехокардіографії і т.д.