Поляниця
Оксфорд Медікал Буковель

Оксфорд Медікал Буковель

add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Рентгенологія Травматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Ми - поруч! Оксфорд Медікал в курортному містечку в самому серці Карпат - в БУКОВЕЛІ! Ми щодня отримуємо численні дзвінки від гостей з усієї України - на жаль, проблеми зі здоров'ям не зважають на ваші плани щодо відпочинку... Тому, щоб якісна медична допомога була завжди поруч, ми повідомляємо, що в с.Поляниця приймають лікарі Оксфорд Медікал! Накласти шви чи зробити перев'язку? Допомогти при отруєнні чи знайти і усунути причину гарячки у малюка? Компенсувати гіпертонічний криз чи надати допомогу при травмі? Лікарі Оксфорд Медікал поруч!!!
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
село Поляниця, вулиця Урочище Вишні, 354 а (біля 2 паркінгу)на карті
Без району

«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 12 років. Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей.
Щоб відпочинок у Карпатах запам’ятався тільки приємними і позитивними моментами, про ваше здоров’я піклуються фахівці медичного центру Оксфорд Медікал!

Медичний центр Оксфорд Медікал – одна із клінік найбільшої мережі приватних медичних центрів в Україні, яка надає високоякісні медичні послуги вже понад 20 років. Мережа клінік «Оксфорд Медікал» увійшла у ТОП-5 найкращих приватних медичних закладів України! Турботу про здоров’я наших гостей ми довіряємо тільки найкращим!

Послуги клініки доступні відтепер в самому центрі ТК Буковель за адресою: урочище Вишні, 354 А (біля 2-го паркінгу).

Які послуги надають лікарі медичного центру Оксфорд Медікал в Буковелі?

У медичному центрі Оксфорд Медікал в Буковелі доступні послуги:

• Прийом невролога
  • Прийом Флеболога
  • Прийом ЛОРа

Також працюють кабінети діагностики:

• Ультразвукова діагностика (УЗД) при болях, травмах, порушенні травлення та ін.
  • Цифрова рентгенографія.
  • КТ (комп’ютерна томографія).

Для вашої зручності, в межах центру працює кабінет забору матеріалу для лабораторної діагностики: з понеділка по суботу з 8:00 до 12:00.

Виїзні медичні послуги

Виклик лікаря та/або медсестри на виїзд – також доступно для усіх пацієнтів, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати клініку. Під час виїзду ми можемо запропонувати консультацію, забір аналізів, ЕКГ, вимірювання сатурації, призначення лікування, ін’єкції, інфузійну терапію.

ШМД Оксфорд Медікал працює 24/7 навіть у святкові дні!

Медичний центр Оксфорд Медікал працює без вихідних з 8:00 до 20:00. Послуга виклику швидкої медичної допомоги цілодобово за номером: 77-02

Сучасна медична допомога в Буковелі – доступно, професійно, конфіденційно!

Насолоджуйтесь відпочинком, а про ваше здоров’я подбає Оксфорд Медікал!

Оксана 20 Березень 2024
Візит до лікарки мене цілком влаштував, клініка сучасна та зручна, все сподобалося, дякую.