Івано-Франківськ
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) Івано-Франківськ

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Оксфорд Медікал» – це команда спеціалістів, які орієнтовані на індивідуальний підхід до здоров'я кожного пацієнта. В медичному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають якісні медичні послуги, проводять діагностику, обстеження та лікування. Медичний центр оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, за допомогою якого можна встановити точний діагноз. Клініка працює за такими напрямами, як естетична медицина, терапія, педіатрія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, флебологія, неврологія, гінекологія та інше.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Незалежності, 93ана карті
Старе місто
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
29 відгуків
Анна 23 Квітень 2024
Лікар, Григорська Олена Ярославівна, молода, але знає свою справу, добре все пояснює. Я трохи запізнилася, почекали мене, дуже лояльно поставилися.В клініці все було зручно, лікарка мене зустріла і забрала на прийом. Рекомендую всім клініку і лікаря
Роман 10 Квітень 2024
Сподобався прийом у лікаря Король Тараса Володимировича
Анонімно 06 Квітень 2024
Все сподобалося.
Семен 04 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було, плануємо звертатися в клініку і надалі
Володимир 03 Квітень 2024
Клініка гарна, але є зауваження. Записувалися до лікаря уролога, лікар хороший спеціаліст, але чомусь в той час вже не працювало УЗД і лікар не міг подивитися проблему на УЗД. Також в клініці не передбачені умови для інвалідів в санвузлі, немає поручнів на стінах, щоб триматися. В клініці не всім пацієнтам комфортно
Тарас 29 Березень 2024
Дуже задоволені клінікою. Лікар, Дмитришин Кристина Василівна, хороший спеціаліст, прийом дуже сподобався
Світлана 26 Березень 2024
Жодного зауваження до обслуговування, дуже сподобалася клініка, гарне обслуговування. Дуже допомогли у вирішенні мого складного питання, я дуже задоволена роботою спеціалістів
Марія 26 Березень 2024
Клініка гарна, чиста, затишна, зауважень не було, всі чітко. Клініка мені дуже сподобалася
Яна 26 Березень 2024
Найвищій бал, все дуже сподобалося, висококласний терапевт та сучасна клініка.
Тетяна 21 Березень 2024
Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було.
1 2 3