Сторінка 575: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Клячин Олександр Володимирович на Doc.ua
Понад 5 років займається лікуванням хвороб зубів, ротової порожнини. Входить до складу Асоціації стоматологів України.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар терапевт. Спеціалізується на захворюваннях внутрішніх органів. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування.
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт Мамчур Максим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст по кінезітерапії, фізичної реабілітації, володіє глибоким технікам масажу і кінезіотейпуванням. Спеціалізується на лікуванні остеохондрозу ускладненого грижами або протрузіями, артрозу великих суглобів і реабілітації пацієнтів після травм і операцій конкретно на колінних суглобах.
Лікар Ортопед, Стоматолог Кирилюк Володимир Володимирович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Камінський Руслан Станіславович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по ортопедичному напрямку даного відділу медицини, спеціалізується на виправленні дефектів зубних рядів різними видами протезування.
Лікар Радіолог Новерко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Новерко І.В. є кваліфікованим фахівцем з радіонуклідних досліджень. Ірина Василівна є автором і співавтором 5 наукових публікацій, учасником багатьох конференцій та конгресів з тематики.
Лікар Кардіохірург Поступальський Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-кардіохірург, виконує весь спектр операцій, спрямованих на лікування інфаркту міокарда, серцевої недостатності, стенозу мітрального клапана, фібриляції і тріпотіння шлуночків, ішемічної хвороби серця.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Островський Євген Володимирович на Doc.ua
До компетенції доктора входить: протезування (незнімне, умовно-знімне); малоінвазивні непрямі реставрації; тотальне і часткове протезування на імплантатах (all in 4, all in 6, мультіюніти в т.ч.)
Лікар Психолог Білоус Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить консультативний прийом, психолого-педагогічну корекцію. Займається питаннями емоційного інтелекту, дитячої тривожності, агресії, комунікації і конфліктів, дитячо-батьківськими відносинами
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Раєвський Віталій  Ігорович на Doc.ua
Віталій Ігорович головний лікар клініки Rai Clinic, стоматолог хірургічного та ортопедичного профілю. Всі дії лікаря спрямовані на те, щоб досягти бажаного ефекту у відновленні пошкоджених зубів найменш травматичним способом.