Сторінка 580: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Лузан Євгеній Олександрович на Doc.ua
Євген Олександрович є фахівцем з хірургічної і терапевтичної стоматології. Лузан Е. А. займається консервативним лікуванням хвороб ротової порожнини (карієс, ерозія зубов, гіперестезія), так і оперативним лікуванням хвороб (кіст зубів, пульпіту, пухлин, периостита, остеомеліта).
Лікар Офтальмолог Білик Орися Любомирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог другої категорії Білик Орися Любомирівна має великий досвід роботи. Професійно виконує консультативні прийоми, субкон'юнктивальні і парабульбарні ін'єкції, видалення сторонніх тіл кон'юнктиви і рогівки, промивання слізно-носових каналів, масаж повік. вимірювання внутрішньоочного тиску, оптико –когерентну томографію, комп’ютерну периметрію для дорослих та дітей
Лікар Фізіотерапевт, Остеопат Міщенко Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на остеопатії і фізичній терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, сеанс остеопатії, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: артроз, біль у спині, біль в шиї, кіфоз, лордоз. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Невролог Антонюк Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-невролог консультує і лікує пацієнтів із захворюваннями, пов'язаними з порушенням діяльності центральної і периферичної нервової системи. Надає допомогу при хронічних порушеннях мозкового кровообігу, дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта і периферичних нервів, вегетосудинної дистонії, мігрені, остеохондрозі, наслідки черепно-мозкових травм, інсультів
Лікар Стоматолог Соцька Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, займається профілактикою карієсу, проводить лікування і відбілювання зубів, фахівець в області ендодонтії. Лікує гінгівіт, стоматит, глосит, пульпіт, періодонтит і ін.
Лікар Отоларинголог Харченко Олена Валеріївна на Doc.ua
Олена Валеріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить видалення сірчаної пробки, промивання лакун мигдалин, продування слухових труб за методом Politzer, промивання носа за методом Proetz, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів та ін. Займається лікуванням риносинуситу, отиту, тонзиліту, фарингіту, гаймориту, ГРВІ, гіпертрофії аденоїдних вегетацій
Лікар Масажист, Реабілітолог Савенко Олександр на Doc.ua
Олександр Савенко працює масажистом-реабілітологом по таких популярних напрямках, як класичний, спортивний, лікувальний масаж, антицелюлітний масаж, а також виконує масаж обличчя і стоп. Працював в приватних масажних кабінетах, спа-центрах і спортклубах.
Лікар Стоматолог Федоренко Ігор Андрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог надає терапевтичне лікування захворювань зубів і ясен, проводить всі гігієнічні заходи і ортопедичні роботи. Доктор веде прийом англомовних пацієнтів, постійно вдосконалюється у своїй професії, регулярно підвищує кваліфікацію
Лікар Кардіолог Болгова Альона Сергіївна на Doc.ua
Кардіолог, приймає пацієнтів при їх скаргах на болі або важкість у серці, тиску в грудній клітці. Проводить УЗД судин, серця, а також ЕКГ, лікує стенокардію, серцеву недостатність, аритмію і т.д.
Лікар Кардіолог Шипов Данило Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням вроджених, набутих захворювань серця, лікує порушення ритму серця у дітей