Сторінка 584: Приватні лікарі в Києві

Лікар Педіатр Галета  Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар педіатр займається лікуванням дітей від народження. Веде часто хворіючих дітей, дітей з хронічною алергопатологією, астмою, хронічним бронхітом та ін. Також Катерина Сергіївна є фахівцем зі специфічної імунотерапії і використання спелеотерапії в пульмонології.
Лікар Масажист Сов'як Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар робить масаж для дітей з ДЦП і тим самим сприяє поліпшенню працездатності м'язів дитини. Адже завдяки цьому масажу знижуються вегетативні та трофічні розлади, відбувається розслаблення гіпертонусу м'язів і поліпшується загальний стан дитини.
Лікар Стоматолог Савчук Оксана Ігорівна на Doc.ua
Оксана Ігорівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Вона проводить лікування тканин пародонту, каріозних пошкоджень і їх ускладнень. Також доктор Савчук виконує художні реставрації.
Лікар Мануальный терапевт, Масажист Гуренко Олександр Володимирович на Doc.ua
Гуренко Олександр Володимирович досвідчений масажист, який володіє елементами мануальної терапії і вісцеральної хіропрактики. Учень професора Академії мануології Набойченко Валерія Миколайовича.
Лікар Педіатр Матвіїва Ганна Станіславівна на Doc.ua
Лікар педіатр Матвєєва Ганна Станіславівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить профілактичні щеплення згідно з календарним планом вакцинації, створення індивідуального графіка вакцинацій, ведення дітей до 1 року, профілактичні огляди дітей до 18 років, ведення часто хворіючих дітей, діагностика та призначення лікування
Лікар Офтальмолог Мартиненко Юлія Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Працює з пацієнтами з далекозорістю, короткозорістю і ін. Даний фахівець здійснює підбір прогресивних лінз, м'яких контактних лінз.
Лікар Стоматолог Шпачинський Олександр Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-хірург спеціалізується на дентальній імплантації, видаленні зубів будь-якого ступеня складності, гінгівопластиці, пластиці вуздечок язика, губи. Доктор є активним учасником наукових конференцій, семінарів, майстер-класів по стоматології
Лікар Трихолог Тралл Орк Оркович на Doc.ua
Лікар Психолог, Реабілітолог Лібер Ольга на Doc.ua
Лікар приймає як психолог-реабілітолог. Серед процедур, які виконує доктор: нейропсихологічна діагностика і реабілітація дорослих з нейропсихологічними порушеннями: просторові каганець, регуляторні функції, увагу, пам'ять та ін.
Лікар Масажист Піврік Євгеній Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на масажах. Проводить такі види масажів, як: класичний і спортивний. Також, проводить кінезіотейпування, постізометрична релаксація. Удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою курсів, семінарів і майстер-класів. Веде прийом для дітей від народження