Сторінка 581: Приватні лікарі в Києві

Лікар УЗД-фахівець Носов Вадим Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Вадим Вікторович виконує ультразвукові обстеження серцево-судинної системи у дітей з перших днів життя. Використовує методи ударно-хвильової терапії. Доктор також компетентний в дослідженні головного мозку для ранньої діагностики патологічних змін нервової системи у немовлят, які могли виникнути в результаті несприятливого перебігу вагітності та пологів
Лікар Невролог, Педіатр Сухоручкіна Оксана Володимирівна на Doc.ua
Дитячий невролог Cухоручкіна Оксана Володимирівна працює з діагностикою та лікуванням таких захворювань у дітей: нервово-м'язові захворювання, епілепсії, тіки, поведінкова неврологія (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, енурез, енкопрез), наслідки перинатального ушкодження центральної нервової системи. Крім цього лікар Оксана Володимирівна веде медичний нагляд за часто хворіють дітьми.
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Нечипуренко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна є кваліфікованим УЗД-фахівцем, лікарем-рентгенологом. Здійснює діагностику патологій органів черевної порожнини, сечовидільної і кістково-м'язової систем, володіє сучасними техніками дослідження
Лікар Ортопед, Імплантолог, Стоматолог-хірург Ковальчук Сергій Олександрович на Doc.ua
Ковальчук Сергій Олександрович — стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології стоматологічного профілю
Лікар Стоматолог, Ендодонт Михайлюк Марк Михайлович на Doc.ua
Доктор стоматолог-терапевт, ендодонтист. Проводить лікування карієсу будь-якої складності, лікування каналів під мікроскопом (пульпіт), виконує прямі реставрації, професійну гігієну ротової порожнини
Лікар Косметолог Шанюк Оксана Русланівна на Doc.ua
Оксана Русланівна проводить ботулінотерапію Ботокс, мезотерапію, біоревіталізацію, біорепарацію шкіри, плазмотерапію обличчя, тіла, волосистої частини голови, робота з рубцями, контурну пластику верхньої, середньої і нижньої 1/3 обличчя, лікує розацеа і себореї волосистої частини голови за допомогою ботулотоксину і ін.
Лікар Косметолог Червична Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Катерина Анатоліївна кваліфікований косметолог-естетист. Має досвід в сфері медицини понад 20 років і 6 в косметології. Проводить LPG масаж, кріоліполіз, ультразвукову кавітацію, RF-омолодження, лазерну епіляцію і ін.
Лікар Акушер-гінеколог Книш Олег Юрійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить видалення кіст піхви, бартолінової залози; лабіопластику; інтимний нитковий ліфтинг; гістерорезектоскопію (видалення поліпів ендометрія, субмукозних лейоміом, синехій, внутрішньоматкових перегородок), операції на придатках матки (при позаматковій вагітності, доброякісних процесах яєчника, гнійно-запальних захворюваннях) лапаротомним і лапароскопічним доступом; консервативну міомектомію
Лікар Невролог Мериндя Анастасія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з демієлінізуючою патологією нервової системи (РС, мілети, енцефаломієліти, синдром Гієна Барре та інші), наслідків черепно-мозкових травм, полінейропатій, вегетативних розладів та інших патологій в області неврології.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматохірург Лазаренко Інна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології, дерматохірургії та трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, плазмоліфтинг, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології такі, як: псоріаз, дерматит, екзема, себорея.